Nieprzeczytane posty

Podróż rowerowa. Polska-Azerbejdżan-Polska

1
Witam, jestem tutaj zupełnie nowy, ale zamieszczam owy post, ponieważ poszukuję towarzysza/towarzyszki podróży. Sprawa ma się tak, iz mniej więcej, w połowie maja chcę wyruszyć rowerem następującą trasą; Polska, Ukraina, Rosja, Gruzja, Armenia, Azerbejdżan(Baku), potem znów Armenia, Turcja, Bułgaria,Rumunia i do Polski.

Nigdy nie podróżuję sztywno, jeżeli chodzi o trasę i czas, więc powyższy plan jest roboczy. Oczywiście mam znajomych, którzy ze mną już podróżowali, ale nie mogę niestety znaleźć nikogo, kto dysponowałby taką ilością czasu i samozaparcia. Myślę, że czasowo wyszłoby to około 4 m-cy. I pisze o tym tak wcześnie, ponieważ jak wiadomo, taka poróż wymaga przygotowania. Nie sypiam po hotelach, nie jadam w drogich restauracjach. Preferuje namiot, ewentualnie hostele, kuchenkę i wiarę w swoje umiejętności kucharza. Szukam kreatywnej osoby, która nie boi się przygody i czasem niedoli. Mam już niemałe doświadczenie. Niedawno choćby wróciłem z kilumiesięcznej podróży stopem po Bałkanach. Zarabiałem w drodze. Teraz chcę się finansowo przygotować do tej podrózy i wstępnie wyliczyłem, iż potrzeba około 8 tys. (wraz z średniej klasy sprzętem). Jestem mega otwarty na propozycje, więc trasa jak i czas bez problemu sa do nagięcia. Zapraszam do kontaktu,
mateusz. :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam towarzysza podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości

cron