Nieprzeczytane posty

Zycie i Praca na Karaibach!!

1
Szukam osob do zorganizowania tripa zycia - wyjazdu na Karaiby na kilka miesiecy.
Zdecydowalem sie wyjechac tam zeby odpoczac od normalnego zycia i zamieszkac w tej rajskiej czesci kuli ziemskiej.
Wyjazd polowa stycznia, powrot dowolny (planuje za okolo pol roku, w okolicy lipca).
Celem wyjazdu jest szeroko pojete korzystanie z zycia na wyspach (plaza, morze, dzungla, butelki rumu) oraz znalezienie pracy w celu posiadania pieniedzy na takie wydatki.
Docelowa wyspa jest Sint Marteen/Saint Martin, ktora jest jedna z najbardziej zywych wysp (idealna dla mlodych ludzi, ja mam 23 lata) na morzu Karaibskim.
Oczywiscie wyjazd tam laczyc sie bedzie z pewnoscia z wiedzeniem wielu innych pobliskich wysp :D
Poczatek stycznia powinien byc dobrym czasem na wyjazd tam poniewaz sezon zaczyna sie koniec stycznia/poczatek lutego wiec powinno byc wiecej mozliwosci znalezienia pracy.
Oczywiscie nie jest to pewne w 100% ale dla chcacego nic trudnego.
Do wyjazdu na wyspe zachecila mnie relacja znajomej ktora odbyla tam staz ze swojego uniwerstytetu trwajacy ok 4 miesiace.

Zacheca mnie tez fakt ze znalazlem 'tanie' polaczenie (jak do tamtej czesci swiata) przez UK, bilet UK-Karaiby ok.240euro + bilet miejscowy na samilot ok 70-100euro zeby sie dostac na Sint Marteen.

Jezeli jestes zainteresowany/zainteresowana, daj znac!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam towarzysza podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 117 gości

cron