Nieprzeczytane posty

Tajlandia (+krótko Kambodża) - luty/marzec 2014 (3 tygodnie)

1
Szukamy towarzystwa na wyprawę do Tajlandii. Wyjazd planujemy w okolicach luty-marzec. Czas trwania wyjazdu - około 3 tygodnie. Na miejscu chcielibyśmy część czasu przeznaczyć na zwiedzanie zabytków, a część na parki krajobrazowe. Planowany także 2-4 dniowy wypoczynek na jakiejś wyspie z myślą o poleniuchowaniu/plażowaniu. W skrócie myśleliśmy, żeby odwiedzić miejsca takie jak:
Bangkok, Kanchanaburi, Ayutthaya, Sukhothai, Chiang Mai, Siem Reap (w Kambodży), Południe Tajlandii (Khao Sok, Ao Phang Nga, Phi Phi, może Ang Thong).
Na stronce:
miru6.geoblog. <skasuj stąd spacje > pl/podroz/21663/tajlandia-planowanie
zamieściłem szkic, jak mogłaby wyglądać nasza trasa....na razie to tylko pomysł
i pewnie będą tu jeszcze jakieś dyskusje/modyfikacje. Być może dojdziemy też
do wniosku, że zbyt dużo chcemy wziąć na siebie i zmodyfikujemy trasę na krótszą

Kim jesteśmy:
Mirek (facebook. <skasuj stąd spacje > com/mirek.kaczmarek.92) lat 38 ( chociaż rzadko kto mi daje więcej niż 30:) ) (Zielona Góra) i koleżanka Ania, lat 33 (okolice Katowic). Mamy już doświadczenie podróżnicze i odnalezienie się na obcym lądzie nie stanowi dla nas problemu.

Kogo szukamy:
idealnie byłoby znaleźć jeszcze 2 (max 4) osoby. Wiek i większe doświadczenie
nie ma dla nas raczej dużego znaczenia. Ważne żeby był zapał, zaradność, otwartość i chęć fajnego
spędzenia czasu

Dokładny termin wyjazdu zależy w dużej mierze od cen biletów lotniczych.
Chciałbym w miarę szybko zacząć bookować bilety (w ciągu 1, max 2 miesięcy), gdyż
później boję się, że może być z nimi problem.

Wstępny kosztorys:
- Bilety lotnicze:
Przez długi czas najtańsze przeloty, jakie widziałem, były za około 2600PLN. Ostatnio trafiłem
za 2000PLN. Liczę, że dostaniemy bilety za taką właśnie stawkę : 2000-2200PLN
-Noclegi + jedzenie:
Tu szacuję, że w większości przypadków 1 osoba wyda dziennie poniżej 60PLN
(zakładam noclegi po 2 osoby w pokojach 2 dwuosobowych)
(część noclegów odpadnie z uwagi na nocny transport)
60PLN x 20 dni ~=1200PLN
-Transport, bilety wstępu, wynajem rowerów, kajaków, lokalne agencje turystyczne, itp.
W skrócie policzyłem sobie kwotę na pułapie 1500PLN. Trzeba będzie to zweryfikować jeszcze:)

CAŁOŚĆ na osobę: zakładam, że poniżej 5000PLN. Raczej nie chcielibyśmy wychodzić poza tą kwotę.

Ufff. To chyba wszystko:)
Kontakt na mnie to:
email: miru6<małpa>op.pl
tel: 664-959-442 (SMS, bo telefonu często nie jestem w stanie odebrać)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam towarzysza podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 123 gości

cron