Nieprzeczytane posty

Izrael kwiecien-maj- czerwiec 2014

1
Witajcie,

Mam niecny plan zwiedzenia Izraela w pierwszej połowie 2014 r.
Poszukuję drugiego takiego wariata jak ja, który chciałby zobaczyć ten piękny kraj ze mną.
Na wyjazd planuję ok. 2 tygodni. Do Tel Awiwu chciałabym dostać się samolotem (ok.1000-1500 zł), następnie po kraju podróżować głównie stopem, lokalnym transportem. Noclegów będę szukała głównie przez hospitality club, mam też kilku znajomych tam na miejscu, którzy z całą pewnością mnie ugoszczą.
Nie mam jeszcze żadnego planu na samą trasę podróży. Jestem otwarta na wszelkie sugestie i biorę pod uwagę zdanie moich braci w podróży :) Przede wszystkim chcę przeżyć niezapomnianą przygodę
Zdaję sobie sprawę, że najlepszym czasem (również ze względu na pogodę) będzie kwiecień 2014r. ale mogę to trochę nagiąć, na potrzeby dobrej zabawy :P

Jeśli komuś z was zapłonęła żarówka nad głową czytając moją wiadomość, zapraszam do kontaktu: adisia88@o2.pl

p.s. Nie jest to dla mnie wyjazd o charakterze religijnym. Bardziej interesuje mnie kultura i tradycja żydowska niż miejsca kultu chrześcijańskiego
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam towarzysza podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 232 gości

cron