Nieprzeczytane posty

Islandia 2014

1
Hej, poszukuje chetnych osob na wyprawę do Islandii. Ścisły termin do ustalenia jak i plan wyprawy. Poszukuje osób na forum ponieważ wśród znajomych nie mam zapalonych podróżników :-) jeśli ktoś z Was myślał kiedykolwiek o takiej wyprawie to jest to najlepszy moment aby do niej dołączyć. Jeśli chodzi o mnie to mam 22lata (dokładnie wczoraj ukończone:-p) mieszkam i studiuje w wawie. Pozdrawiam i czekam na chetne osoby :-)

Re: Islandia 2014

3
Jeśli chodzi o nocleg to może być pół na pół, czyli troche namiot troche jakis hostel, oczywiście opcja tylko namiotu też wchodzi w gre jak najbardziwj, Islandia nie należy do najtańszych jak wiadomo. Jeśli chodzi o czas trwania to mysle, że 2 tygodnie wystarczą, ewentualnie 3. No i myślałem o objazdówce autem terenowym :-)

Re: Islandia 2014

6
Myśle konkretnie o 2014 roku. Miesiac mysle, że okolice wrzesnia. Poszukuje osób które beda na 100% zdeklarowane. Trase i szczegóły chciałbym ustalić wspólnie jak juz zbierze sie ekipa. Myślałem o 8osobach zeby wyporzyczyc 2 auta. W tym roku niestety nie zdarzymy zebrac ekipy :-)

Re: Islandia 2014

9
Niestety wyjazd dotyczy tylko Islandii a jak wiadomo nie jest to tani kraj a jedynym środkiem którym można dotrzec w wiekszośC zakamarków jest auto terenowe. Chetne osoby zapraszam do pisania na priv :-) pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam towarzysza podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości