Nieprzeczytane posty

wyjazd wakacyjny gdziekolwiek :D

1
Hej! Myślę o wyjeździe wakacyjnym (2014), niekoniecznie za granicę. 3-4 osoby. Moim marzeniem są podróże, więc chcę zacząć przynajmniej od małych kroków i przeżyć swój pierwszy wyjazd. Do zużycia niewiele pieniędzy, więc dobrze by było w jakiś tanich hostelach i bardziej "ekstremalnie", że tak powiem :) Poszukuję ludzi młodych, którzy pomogliby i umieliby zorganizować ze mną taki wyjazd. Mam nadzieję, że ktoś się zgłosi (najlepiej z okolic Szczecina, aby można było się wcześniej spotkać).
Pozdrawiam KLAUDIA :)

:)

2
Witam! Ja swoją przygodę podróżniczą dopiero rozpoczynam od kilku lat. Dużym zasobem doświadczenia jeszcze nie dysponuję, dlatego poszukuję również kompanów do wspólnych podróży. Oczywiście ekstremalne jak i typowo trekkingowe wyprawy wchodzą w grę. Niestety z okolic Szczecina nie jestem, ale myślę że tematy przygotowawcze byłyby do ogarnięcia :)

Pozdrawiam Adam!

Re: wyjazd wakacyjny gdziekolwiek :D

5
Też byłabym chętna. Chcę od przyszłego roku zacząć podróżować. Wiecie, podróże małe i duże mi się marzą. Już zaczynam odkładać kasę w słoiku (podobno lepiej jak się odkładane pieniądze widzi :D )
Do Szczecina mi niestety daleko,ale to chyba nie jest ogromny problem.
Pozdrawiam,
Ania :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam towarzysza podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

cron