Nieprzeczytane posty

Istambuł na bliżej nieokreślony tydzień w 2014r.

1
Cześć:)

Od pewnego czasu intensywnie myśle o poszukiwaniu wrażeń poza Europą. Marzy mi się Stambuł (częściowo poza Europą jest;). Nie podaję konkretnej daty wylotu, bo jestem elastyczna, a i chciałabym poczekać, az pojawią się odpowiednie (=promocyjne) ceny biletów. Jedyne co już mam to przewodnik po mieście, który namiętnie czytam. Nie znam tego świata, tej kultury, nie znam tam nikogo i ... chciałabym to zmienić. Wiem, że na razie jest tam niezbyt bezpiecznie (protesty, zamieszki) ale mam nadzieję, że do przyszłego roku sytacja się uspokoi (oby). Szukam osob równie zainteresowanej odkryciem tego miasta. Może akurat uda się zrealizować ten plan.

Aa-przewidywane zwiedzanie i poznawanie miasta w szerokim wymiarze, spanie = CS.

:)

Re: Istambuł na bliżej nieokreślony tydzień w 2014r.

3
Hey,

Ja również chciałabym się wybrać w przyszłym roku to Stambułu w szczególności, że mam tam znajomych, którzy załatwią tani nocleg no i oprowadzą po mieście :) Planuję wyjazd koniec lutego-początek marca i najlepiej jak najtańszym kosztem, a więc tanie linie lotnicze, tanie spanie, itp :) Fajnie byłoby połączyć siły i od nowego roku szukać połączeń do Istambułu :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam towarzysza podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości