Nieprzeczytane posty

Europa pieszo - wakacje 2014

1
Szykuję się na pieszą wyprawę po Europie, a konkretniej z Wrocławia do Marsylii. Jeżeli ktoś byłby chętnyto mam też proponowaną trasę. Planuję podróż na jakieś dwa miesiące ( oczywiście może wyjść więcej). Jeżeli ktoś byłby chętny to zapraszam, ponieważ samej iść to trochę smutno ;) Trasa i cel mogą ulec zmianie - chodzi mi raczej o przygodę, a nie o te konkretne miejsca. Jeżeli macie jakieś inne propozycje albo rady to bardzo chętnie przyjmę :)

Re: Europa pieszo - wakacje 2014

8
na pograniczu dwóch miesięcy Czerwca i Lipca chciałbym się wybrać do katedry w Santiago de Compostela w Galicji w północno-zachodniej Hiszpanii Drogą Świętego Jakuba. Długość szlaku to około 750 km i czas przejścia planuje na jakieś miesiąc czasu w zależności od tępa. Fajnie by było gdyby znalazła się jakaś osoba która by mi potowarzyszyła. Z Polski do Hiszpani i z powrotem planuje dojechać autostopem a szlak oczywiście przejść cały z buta. Jeśli masz ochotę na dłuższy spacer to serdecznie zapraszam. Pozdrawiam !! :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam towarzysza podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości