Nieprzeczytane posty

Ekspedycja Madidi

1
Witam
Nie jestem pewna czy zamieszczam ten post w odpowiednim miejscu na forum. Mam nadzieje, ze tak. Mozna powiedziec,ze poszukujemy towarzyszow podrozy - wolontariuszy. W przyszlym roku zamierzamy zrealizowac nasz projekt ekspedycji badawczej do boliwijskiej dzungli w Parku Narodowym Madidi. Moj maz jest arborysta, zajmuje sie pielegnacja drzew metodami alpinistycznymi. Obydwoje wspinamy sie rekreacyjnie. Za pomoca znanych nam technik wspinaczkowych chcemy poznac zycie jakie toczy sie w koronach wielkich drzew w dzungli. W Parku Madidi zyje jeszcze mnostwo nieodkrytych gatunkow. Wiele zwierzat prowadzi swoje zycie tylko w koronach drzew. Poszukujemy osob nie tylko takich, ktorzy ponizszymi dziedzinami zajmuja sie profesjonalnie, zawodowo. Moga byc studenci czy po prostu pasjonaci:
Ornitolog
Entomolog
Botanik
Kamerzysta/fotograf
Arborysta (jeszcze jeden, oprocz organizatora)

Niestety na razie nie moge zamiescic linka do strony, poniewaz mam za malo postow, takze chetni niech pisza na priva

Pozdrawiam serdecznie
Marzena

Pozdrawiam
Marzena Wystrach
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam towarzysza podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości