Nieprzeczytane posty

Wycieczka do ustalenia.

1
Cześć.

Szukam jakichś fajnych opcji na wyjazd :) Mogę się dołączyć do jakiejś grupy osób, która zaplanowała już wyjazd lub też jeśli ktoś chciałby się dołączyć do mnie, to możemy razem coś zorganizować. Np. w 2 albo 3 albo 4 albo więcej osób. Płeć osób obojętna Uwielbiam podróżować więc sam kierunek nie jest dla mnie kwestią najważniejszą. Wspólnie można by coś ustalić / znaleźć fajne miejsce. Nie mam wygórowanych wymagań, jeśli chodzi o noclegi to namiot czy hostel jak najbardziej mi odpowiada. Na hotele to bym się raczej nie pisał, tniemy koszty 8-) Termin wyjazdu jaki by mnie interesował to druga połowa sierpnia lub cały wrzesień. Jak długo? Nie mam pojęcia, do ustalenia. Czym? Też nie mam pojęcia. Macie samochód? No to samochodem, a jak nie macie to pociągi, autobusy, autostopy cokolwiek ;) Jeżeli chodzi o mnie to jestem studentem i mam 21 lat. Od osób z którymi podróżuję oczekiwałbym, że są w miarę wyluzowane, uśmiechnięte i po prostu ciekawe świata. Tak więc chętnych proszę o odzew :D Mój mail cook.1992@o2.pl ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam towarzysza podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości