Nieprzeczytane posty

PILINIE POSZUKIWANY KOMPAN! AUTOSTOP PORTUGALIA

1
Cześć!
Ja, moja koleżanka i kumpel jedziemy w te wakacje na stopa do Portugalii, chcemy jechać wybrzeżem smile.gif Poszukujemy jeszcze jednego chłopaka - chcielibyśmy jeździć parami. Poza tym we 4 weselej oczywiście smile.gif
Super by było gdyby był to mężczyzna z doświadczeniem i raczej typ organizatora, bo choć ja i moja koleżanka nie jesteśmy typami paniuś z torebusiami, to jednak mapa plus obcy kraj plus zamieszanie ogólne w głowach naszych moze skomplikować płynność podróży wink.gif oczywiście piszę to półżartem;]
poza tym jesteśmy studentami (22-23 lata), uwielbiamy życie całkiem mocno, nie ma z nami żadnych spin o pierdoły, jesteśmy wychillowani.
Podróż jak najtańsza, śpimy w namiotach, ew. CS, żarcie kradniemy ze sklepów (żart).
Termin: mamy czas od 22go lipca do 15go sierpnia, wiec chcielibyśmy wyjechać jak najszybciej by jaknajwięcej czasu spędzić w podrózy... najpóźniej wyjazd ok.25go, ale można się targować smile.gif
Reszta informacji na priv
moj fb - ALICJA ZARZECKA , Poznań Poland, można mnie znaleźć w wyszukiwarce
pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam towarzysza podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości

cron