Nieprzeczytane posty

Weekendowy wypad z PKP - na mecze ekstraklasy/1 /2 ligi :)

1
Witam :) Jako że temat o eurotripie nieco się zawiesił a czas nie stoi w miejscu, myślę nad kolejną weekendową eskapadą z biletem podróżnika PKP. Sezon piłkarski w Polsce zbliża się wielkimi krokami, pogoda dopisuję więc pomyślałem nad obskoczeniem 3/4 meczów w ciągu 3 dni. Konkretnie chodzi mi o datę 26-28 wtedy gra już Ekstraklasa, I i II liga. Oczywiście wypad ten to typowa turystyka stadionowa, ale można także nieco zboczyć z piłkarskiego szlaku... 8-) W sumie na koncie mam kilkadziesiąt wyjazdów za swoją drużyną po całej Polsce (obecnie gramy w 3 lidze, która rozpoczyna rozgrywki nieco później) ale groundhoppingu nigdy dość! :D
Dla niezorientowanych bilet podróżnika kosztuję 74zł (2 klasa) lub 104zł (1 klasa), osobiście preferuję tą drugą opcję, można wtedy spokojnie się przespać w pustym przedziale, co w 3 dniu podróży jest jak zbawienie ;)
Oczywiście podróż poza dopłatą tych 30zł do 1 klasy ma być niskobudżetowa a więc konserwy na pokładzie mile widziane. Na stadionach oczywiście najtańsze bilety... 8-)
Tak więc, jest ktoś chętny? Mam 22 lata, więc ktoś w przedziale 18-25, zapraszam do kontaktu, może mamy na forum jakąś kibickę? :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam towarzysza podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 90 gości

cron