Nieprzeczytane posty

towarzysz/ka poszukiwani :)

1
Czesc :)

Szukam towarzystwa (najlepiej kolezanki) na wspolny wakacyjny wyjazd. Termin-sierpien, wrzesien lub pazdziernik. Cel - uwielbiam poznawac nowe miejsca i wloczyc sie po muzeach wiec glownie szeroko rozumiane zwiedzanie, choc z racji wakacji chcialabym to polaczyc z kilkoma dniami lezenia na plazy ;). Do tej pory zawsze organizowalam wyjazdy samodzielnie (tanie loty, couchsurfing) wiec mam doswiadczenie w tym temacie i najbardziej lubie podrozowac w ten sposob, choc wyjazd z biurem rowniez moge rozwazyc ;) koszty - jak najtaniej. Jesli chodzi o potencjalnego towarzysza (z racji ulatwien organizacyjnych biore pod uwage wyjazd we 2), szukam osoby otwartej, kulturalnej (chamstwa nie znosze), ciekawej swiata i ludzi w wieku 25-35, najlepiej z malopolski :) miejsce docelowe - jestem otwarta na propozycje, choc myslalam np o Rzymie w pazdzierniku ;)

Re: towarzysz/ka poszukiwani :)

3
Czesc :)

Dzieki za odpowiedz, jednak mnie Skandynawia nieszczegolnie pociaga ;) tzn.chcialabym tam kiedys pojechac, ale myslalam o dlugim weekendzie czyli max 4 dni i wizycie w Sztokholmie lub Oslo. Jakkolwiek Finlandia moze byc pociagajaca, to dla mnie perspektywa spedzenia tam dwoch tyg jest troche zniechecajaca. Nie mowiac juz o kosztach, bo skoro mowisz, ze lot tam kosztuje ok. 1000zl, a nie jest to tani kraj, to wg mnie trzeba byc przygotowanym na wydatki wieksze niz 2000 zl. Abstrahujac od powyzszego, ja lubie cieple, poludniowe.klimaty dlatego zdecydowanie bardziej by mnie pociagala taka objazdowka po Andaluzji (Granada, Sewilla, Cordoba, Malaga) niz po Finlandii ;)

Pozdrawiam i zycze udanych poszukiwan :)

Re: towarzysz/ka poszukiwani :)

4
hej, a ile czasu planujesz przeznaczyć na taki wyjazd?? tydzień??
ja jestem na etapie planowania jakiegoś ciekawego, nie za drogiego wyjazdu wakacyjnego :)
Rzym jest naprawdę super (warto tam wracać :)), ale mi ostatnio po głowie chodzą kraje takie jak Ukraina (np Krym i coś po drodze), Bułgaria, Rumunia i z innej beczki: Francja, Grecja :)
noclegi jak planujesz? kwatera czy couchSurfing czy trochę tego trochę tego??
a podróż?? samolot/samochód/bus czy stop??

Re: towarzysz/ka poszukiwani :)

6
Cześć oalaa:)
Nie upieram się przy Rzymie, choć wrzesień wydaje się bardziej odpowiednią porą zarówno pod względem pogody, ludzi jak i cen (przynajmniej cen lotów). Myślałam o locie RA z Krakowa, spanie - w pierwszej kolejności CS (w Paryżu się sprawdził). Czas - tydzień/8 dni, miło byłoby wykorzystać też 1 lub 2 dni żeby skoczyć nad morze. Jeśli masz jakieś inne pomysły to chętnie przemyślę, bo wycieczka do Rzymu jest u mnie tylko kwestią czasu;) Co do Bułgarii itp. - myślisz o wyjeździe na własną rękę? Mnie Bułgaria kusi z uwagi na bliskość Istambułu (moje kolejne marzenie, ale ostatnio jest tam dość niebezpiecznie).
Pozdrawiam:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam towarzysza podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości