Nieprzeczytane posty

Stopem na południe Europy - wrzesień.

1
Cześć:)

We wrześniu chciałabym się wybrać stopem na południe Europy - Chorwacja, Serbia, Czarnogóra, Grecja, gdzieś tamte ciepłe rejony. Szukam towarzysza podróży, z tym, że w grę wchodzi tylko płeć męska - ze względów bezpieczeństwa, jako że para dziewczyna-chłopak wydaje mi się mniej ryzykowną opcją. Co do terminu - planuję wyruszyć na początku września (najpóźniej w połowie, zależy, czy uda mi się w czerwcu zdać sesję, ale robię wszystko co w mojej mocy), i wrócić po koniec miesiąca. Jeśli chodzi o budżet, to najtaniej jak się da - głównie namiot, może też couchsurfing.
Coś o mnie - mam 23 lata, jestem osobą bezkonfliktową, z poczuciem humoru, otwartą na różne ciekawe/śmieszne pomysły:) mam trochę doświadczenia w podróżowaniu stopem - objechałam kraje bałtyckie, Włochy, trochę Hiszpanii, Francji - razem wyjdzie 4 miesiące stopem. Nastawiam się na fajną przygodę, od czasu do czasu opalanie na plaży, pływanie w morzu - co tylko nam się zamarzy :)

Mój mail: emma4321@op.pl, gadu: 45881670.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam towarzysza podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości