Nieprzeczytane posty

Młoda osoba- czerwiec

1
Heej ! Jestem tegoroczną maturzystką dlatego marzę o odpoczynku już w czerwcu :) Szukam chętnej osoby to towarzystwa. Wszystko do ustalenia :) Pojechałabym gdziekolwiek, gdzie jest ciepło i niedrogo. Myślę o Egipcie, na około tydzień :)

Re: Młoda osoba- czerwiec

3
no jasne że byłoby lepiej :) Ale mimo że stać niektórych, to nikt nie chce. Dlatego piszę, bo może przypadkiem znalazłaby się spokojna osoba, która tak jak ja chce wypocząć po maturach i zobaczyć jakiś kawałek świata za niewielkie pieniądze :)

Re: Młoda osoba- czerwiec

8
To znaczy tak, myślałam o kupieniu wycieczki z biura podróży, ponieważ wiem że jest to wygodna opcja i szukam osoby która również by chciała.. Są to stosunkowo niewielkie pieniądze i o nic nie trzeba się martwić..

Ale z drugiej strony uwieeeeeelbiam przygody i jestem na wszelkie różne propozycje otwarta.. byleby tylko gdzieś jechać już w czerwcu, coś zrobić i zobaczyć.. odpocząć.. normalnie marzę by oderwać się od tej codziennośći :P

Re: Młoda osoba- czerwiec

9
nie wiem jakie są dla Ciebie niewielkie pieniądze, dla jednego 1000 dla drugiego 10000. Wydaje mi się, że wycieczki na przełomie czerwiec - lipiec są dość drogie, szczególnie te zagraniczne. Ale życzę powodzenia w szukaniu towarzysza :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam towarzysza podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 118 gości

cron