Nieprzeczytane posty

Na żywca

1
Właściwie nie mam specjalnego planu na podróż, po prostu chcę pojeździć po Europie, najlepiej stopem lub rowerem, dobrze się zabawić, poznać ludzi i nazbierać jakichś doświadczeń.

Szukam facetów, najlepiej w okolicach 19-20 lat, czyli jak ja, bo z chłopakami zawsze jest więcej radochy niż z kobietami. A i w autostopie bezpieczniej. Zawsze wolałam towarzystwo chłopaków.
Ewentualnie może być dziewczyna - ale konkret-baba, która nie narzeka, da się z nią porozmawiać i nie ma zahamowań :P
Fajnie jakby zebrała się 4-6 osobowa grupka, pogadalibyśmy, może się dogadali i pojechali, jak najtaniej.

Termin - czerwiec/lipiec.
Albo na zachód, przez Niemcy i Francję do Hiszpanii (szczególnie północna część).
Albo na pn-wschód - Litwa, Łotwa, Estonia, może Rosja - smacznie
Albo na pd-wschód - Ukraina, Rosja, Gruzja - najtrudniej



Aśka ze Śląska

gg 5870092

Re: Na żywca

2
Jestem za, było już tutaj kilka podobnych tematów no ale nic nie wypaliło, stoje na małym rozdrożu muszę się wyrwać na jakiś czas stąd więc jestem zdecydowany na taką podróż i również ze Śląska jestem :) Ok pisze na gadu :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam towarzysza podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości