Nieprzeczytane posty

Re: szukam towarzyszy na wyprawę afrykańską

4
rzeczywiscie enigmatycznie napisałem :D
to może tak, bo wiem już też szczegóły.
Zaczniemy w Kapsztadzie, tam kilka atrakcji: jedziemy do Townshipu (getto murzyńśkie), potem wynajmujemy rowery i wzdłuż wybrzeża na plaże w Clifton (podobno przepięknie, bo widok na Górę stołową), następnie wychodzimy na górę, a na koniec jedziemy busikiem na Przylądek Dobrej Nadziei. Lokalne winiarnie może też zaliczymy :D na poszczególne aktywności są przewodnicy, bo chyba inaczej z getta byśmy nie wyszli :P śpimy w sprawdzonym hostelu, tuż koło centrum/portu.

potem uderzamy na wydmy Namibii, autobusem, tam nas mają odebrać lokalni przewodnicy. Jedziemy na czerwone piaski Namib. po drodze już mamy zwierzątka. Dalej pojedziemy przez pustynię Kalahari, śpiąc w buszu w Botswanie dotrzemy do murzyńskiej wioski obok Maun, lepianki, itd. wybierzemy się na spływ kajakami mokoro deltą Okavango, wśród krokodyli, a dalej safari w Parku Narodowym Chobe, tam hipcie, lwy z rana i nocleg w buszu, ognisko, browarki :D jest też rejs po Zambezi. W trakcie tych dni częściowe wyżywienie. całą podróż kończymy nad Wodospadami Wiktorii w Zimbabwe i Zambii. i tu Będzie jeszcze rafting na Zambezi takim mega pontonem wpiszcie sobie 'zambezi rafting travelme' , skoki na bungee, a potem do Zambii na kąpiel na krawędzi wodospadów w Devils pool i tu można chyba sobie dokupować np. lot na paralotni :D ! Wrócimy przez Johannesburg do Polski.

tak jak pisałem, loty to za tyle za ile kupimy, orientowałem się i kosztują 2500 zł, ale podobno trafia się taniej, do tego przelot wewnętrzny jakieś 700 zł.
Sam wyjazd, czyli 5 krajów, spanko, przejazdy, przewodnicy, te rzeczy które wymieniłem są w cenie, plus trzeba się ubezpieczyć :D to wychodzi jakieś 7300 zł plus minus. W sumie to jak patrzyłem na oferty w jakims mt tramping albo logosie to ceny są dwa razy wyższe, wiec to w sumie zajebista cena.
jak jesteście zainteresowani zadzwońcie 608-883-900 to powiem więcej co i jak, bo mi się już pisać nie chce :P

mamy na razie 4 osoby, które chcą lecieć. Mozecie też jak macie jakąś niewielką ekipę dołączyć

termin: listopad/grudzień 2013
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam towarzysza podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości