Nieprzeczytane posty

Dubaj na weekend

1
Witam

Mam na imię Maciek, mam 26 lat i poszukuję towarzysza/towarzyszki podróży do Dubaju w kwietniu lub maju
Może weekend majowy? Chciałbym tam spędzić około 3-4 dni.
Jestem świeżo po studiach, także wyjazd raczej niskobudżetowy, spanie couchsurfing, może campingi? Jeśli są.

Chciałbym zwiedzić kilka najwyższych budynków, może przejechać się jakimś sportowym samochodem na torze, odwiedzić oba wodne parki rozrywki, przejechać się na nartach na krytym stoku narciarskim, zobaczyć Gold and Diamond Park Museum, Emirates Towers, Burj Dubai, przejechać się Big Busem. Myślę, że na brak atrakcji nie ma tam co narzekać

Pozdrawiam i chętnych proszę o kontakt najlepiej na maila majewskilab (małpka) gmail com

Re: Dubaj na weekend

2
Jeśli chcesz jechać ekonomicznie to nie polecam Dubaju - jest to jedno z najdroższych miast w jakich byłam. Na pewno natomiast warto je chociaż przez chwilę zobaczyć, dlatego polecałabym Ci rozwiązanie pośrednie - lot gdzieś dalej do Azji z międzylądowaniem w Dubaju. Wizę i nocleg możesz dostać za darmo, wystarczy, że skorzystasz z promocji Time4Travel (info znajdziesz na ich stronie) . Zostajesz kilkadziesiąt godzin i lecisz dalej :)

Re: Dubaj na weekend

3
hej bardzo fajny pomysł, z checia bym sie pisała. Myślę że warto jest skorzystać z rady Kllaudii i np. po dubaju przelecieć do Hnkkonku lub singapuru, można też odwiedzic bali i wynająć tam tanie bungaloły.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam towarzysza podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości