Nieprzeczytane posty

Re: PERU LIPIEC :)

4
A ile razy byleś w Peru żeby tak twierdzić ???
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: PERU LIPIEC :)

6
Oj nie zgodzę się, że Peru jest nudne! Tam się nie da nudzić. Byłam już 2 razy w tym kraju i zawsze miło wspominam pobyt. Raz byłam 7 dni, a drugim razem 10 i powiem szczerze, że ani chwili sie nie nudzilam. Może Ty byłeś w nudnych miejscach?
To, co dla Ciebie jest mało podniecające i nie robi na Tobie wrażenia dla innych może być 8 cudem świata.
Pozdrawiam

Re: PERU LIPIEC :)

7
Kasiu widzę, że i tu pisałaś ;) Ja piszę ponownie. Wyprawa do Peru 8.07- 28.07. Przede wszystkim miło by było znaleźć kompana lotu Frankfurt-Madryt-Lima a poza tym jeśli macie ochotę dołączyć na miejscu będziemy podróżować z moim chłopakiem i polskim przewodnikiem :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam towarzysza podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

cron