Nieprzeczytane posty

Kreta kwiecień 2013 - na 3-4 dni ;)

1
Witam

Poszukuję towarzysza (1 lub więcej osób) podróży na kilkudniowy wypad na Kretę w okolice Chani, Rethymno....

Rok temu byłam tam na dwutygodniowych wczasach i się zakochałam w miejscu, w ludziach, w klimacie jaki tam panuję...
Chciałabym tam wrócić dlatego tez zdecydowałam się na kilkudniowy wyjazd w okolicach kwietnia.

Planuję skorzystać z linii Ryanair (mój pierwszy raz z tymi liniami) bilety w obie strony wychodzą mniej około 400zł w zalezności od daty.

Informację o mnie: kobieta lat 26:) studentka filologii hiszpańskiej. Sympatyczna i uśmiechnięta. Zakochana w Krecie! :)


Pozdrawiam :)
Agnieszka

Re: Kreta kwiecień 2013 - na 3-4 dni ;)

3
Hej :) Jestem Karolina i mam 19 lat (w tym roku w sumie już 20 :D ). Agnieszka mogłabyś coś więcej powiedzieć na temat swojego wcześniejszego pobytu na Krecie? Mniej więcej ile by wyniosło zakwaterowanie, jakieś fotki jakbyś mogła podrzucić itd. Leciałam już Raynairem do Barcelony i lot również był w granicach 400zł. A ile tak mniej więcej wyniósłby cały ten wyjazd?

Tak ogólnie to jestem z okolic Rzeszowa, studiuje na pierwszym roku Bezpieczeństwo Wewnętrzne na Politechnice Rzeszowskiej, zwiedziłam już parę ciekawych miejsc ( Barcelona, Paryż, Bruksela(i pare innych miast w Belgii), Praga, Tokaj(Węgry), Baska(Chorwacja) i parę miast na Słowacji i oczywiście sporo miejsc w Polsce. Bardzo lubię podróżować i poznawać nowych, ciekawych i fajnych ludzi :)

Pozdrawiam,
Karolina ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam towarzysza podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości