Nieprzeczytane posty

EUROTRIP - wakacje 2013

1
Szukam chętnych na wyprawę po Europie Zachodniej w najbliższe wakacje. Miejsca, które chciałabym odwiedzić to: Rimini, Wenecja, San Marino, Nicea, Cannes, Saint Tropez, Lloret de mar, Walencja z tamtąd promem na Ibizę i z powrotem, Lagos, Lizbona, Paryż. Oczywiście jestem otwarta na propozycje ewentualnego poszerzenia tej trasy. Wyjazd nastawiony byłby głownie na zwiedzanie, imprezy i trochę odpoczynku na plaży. Najlepiej aby znalazł się ktoś posiadający samochód, ale jeżeli nikt taki się nie zgłosi to możemy kupić miesięczny bilet Interrail i przemieszczać się pociągami. Noclegi głownie w ramach Coachsurfingu aby koszty wyjazdu były możliwie jak najmniejsze. Jeśli chodzi o termin to najbardziej pasowałby mi lipiec, ale sierpień też wchodzi w grę. Myślę że cała wyprawa zajmie około miesiąca, ale jeżeli będziemy dysponować samochodem to w razie czego zawsze możemy ją trochę przedłużyć.
Jeśli o mnie chodzi to mam 22 lata i mieszkam w Krakowie.
Zainteresowanych proszę o kontakt poprzez forum lub meil kathie166@op.pl

Re: EUROTRIP - wakacje 2013

2
Ja bym się chętnie wybrał ale niestety już nie jestem studentem i nie ma szans na tak długi urlop. Polecam jednak taką formę wakacji bo byłem na 2 tygodniowym wyjeździe i do teraz wspominam jako najlepsze wakacje na jakich byłem. Powodzenia w organizowaniu i jak Ci się uda to podziel się później emocjami na forum ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam towarzysza podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

cron