Nieprzeczytane posty

Re: Weekendowe wyjazdy

4
Dalej poszukiwane są osoby zainteresowane takim podróżowaniem, kolega który założył temat jak na razie nie może go realizować, ale myślę że skoro jeszcze nie ma takiego tematu na forum to warto go kontynuować. Idea jest taka, aby jak najniższym kosztem polecieć, lub pojechać na weekend i zwiedzić jakieś piękne miasto. Najlepiej dobierać osoby z własnego miasta, aby była łatwość w ustalaniu szczegółów i komunikacji. Jeśli chodzi o mnie to mieszkam, pracuję i studiuję w Warszawie, nie mam zupełnie doświadczenia w lataniu, do tej pory podróżowałem autobusami, pociągami i autem. No i cóż, czekam w takim razie na propozycje :)

Re: Weekendowe wyjazdy

5
Łódź od Warszawy daleko nie jest, a do Krakowa jadę w delagację w marcu 7-9.03 więc w sumie dla chcącego nic trudnego :-) planuje wyjazd na dłużdzy weekend np. można zacząć od weekendu majowego np. Lizbona lub Barcelona coś na zachód w każdym bądź razie, ale można ustalić inny kierunek. pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam towarzysza podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości