Nieprzeczytane posty

Do Tybetu w lutym lub w kwietniu 2013!

1
Witam Podróżników!
Poszukuję osób zainteresowanych wyjazdem do Tybetu- aktualnie wymagana jest 5-osobowa grupa tej samej narodowości, więc zbieram odpowiednią ekipę. Planuję wyruszyć najpóźniej na początku kwietnia- najpierw do Pekinu, potem pociągiem- najwyżej na świecie położoną linią kolejową do Lhasy, przejazd przez Tybet do Everest Base Camp, dalej do Kathmandu i do Indii.
Czekam na wiadomości od chętnych na przynajmniej podróż Pekin- Tybet do granicy z Nepalem . Pozdrawiam ;)
Kasia

Re: Do Tybetu w lutym lub w kwietniu 2013!

2
Witaj Kasiu,
Prosze napisz wiecej szczgółow, czy byłas juz w tym rejonie, w jaki sposob chcesz zaplanowac ta podróż, no i skad jestes i ile masz lat? :-).

Ja chcialabym udać się w tak odlegle tereny w Marcu, dodam ze nigdy az tak daleko sie nie wybralam. Znalazlam wycieczke 1 marca Nepal-Himalaje-trekking w terminie 1 Marca. Rozumiem ze Ty wolisz wyprawy na własna reke, na pewno sa tansze.

Pozdrawiam,
Gosia

Re: Do Tybetu w lutym lub w kwietniu 2013!

4
Witaj!
No, to jest nas więcej :)
My też chcemy się wybrać do Tybetu (jest nas dwójka), ale... bilety mamy wykupione na 21 kwietnia (nie ma możliwości przebookowania). Jakbyś była jeszcze w tym czasie w Chinach, daj znać - też szukamy możliwości "doczepienia się" (lub zmontowania) grupy aby dostać to nieszczęsne pozwolenie (a przy okazji: szukamy też sposobu - o ile istnieje - na ominięcie "konieczności" zakupu wycieczki po Tybiecie w formie pakietu - bo zaczynają się od 700USD, a dla nas to dużo).

Jak masz jakieś konkretniejsze informacje (kontakty z Tybetańczykami, polskimi rezydentami w Chinach lub Tybecie) - odzywaj się :)

Pozdrawiamy :)

E. i T.

Re: Do Tybetu w lutym lub w kwietniu 2013!

6
Hej

Ja jestem zdecydowana na Nepal (plus okoliczne państwa, choć najbardziej kręci mnie Tybet), ale myślę o wylocie ok 26 sierpnia. Biletów jeszcze nie rezerwowałam, więc mogę być w tej kwestii elastyczna. Myślałam o wyjeździe sama, ale fajnie byłoby zorganizować ten wypad z jakiś towarzystwem:) Mam ok 30 lat, żyję na walizkach i mam jakieś tam doświadczenie w podróżowaniu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam towarzysza podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości