Nieprzeczytane posty

Za niewielkie pieniądze po Europie

1
Witam, mam na imię Kasia i szukam 3 kompanów do podróży po Europie. W grę wchodzą takie kraje jak: Hiszpania, Włochy, Portugalia, Czechy, Niemcy (oczywiście plan do ustalenia). Mam wolny czas od czerwca do końca września.

Opis wyjazdu:
Interesuje mnie albo podróż stopem - niskobudżetowa, albo rowerem, albo coś podobnego do "Busem przez świat". Cena tej drugiej opcji to około 2500 - 3000 zł (podróż około 5000 km).
Szukam osób, których pasją są podróże, sporty ekstremalne oraz takich, którzy mają ciekawy pomysł na życie. Podczas podróży zamierzam poznać wiele nowych kultur, zobaczyć Bawarię, posłuchać hiszpańskiej muzyki, czy zobaczyć słynną Weronę. Bardzo liczę na to, iż moja pasja stanie się sposobem na życie, dlatego też z chęcią szukałabym patronów medialnych, bądź sponsorów. Wiem, że takie rzeczy są możliwe. Więc jeśli tylko podoba Ci się mój pomysł i podobnie patrzysz na świat jak ja, daj znać, a być może razem zorganizujemy jakiś wyjazd :)

Coś więcej o mnie?
Kasia, 18 lat, interesuję się właśnie podróżami, survivalem i paralotniarstwem. W swoim otoczeniu nie znam osób, których interesowałaby taka podróż, dlatego może tutaj znajdą się jacyś chętni? :) przedział wiekowy oczywiście gdzieś w granicach mojego +-5 :)

Re: Za niewielkie pieniądze po Europie

2
Hej mam na imię Michał mam 21 lat i studiuję Turystykę i Rekreację na Warszawskiej uczelni. Tak jak Ty planuję podróż po europie, raczej autostopem, planuję kupić busa dopiero na sezon 2014 :) chcę uciec od codziennej rutyny w podróż pełną przygód :) do wyprawy postarałbym się namówić jeszcze mojego kuzyna który też złapał tego bakcyla. Podróż na rowerach też byłaby ciekawa.

Pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam towarzysza podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości