Nieprzeczytane posty

Szukam towarzyszki na wyprawę stopem do Finlandii :)

1
Hej!
Miły, sympatyczny chłopak lat 19 szuka towarzyszki na wyjazd autostopem do Finlandii, w wakacje. Ewentualnie też na wyjazd do Chorwacji (lub okolice), też stopem, ale w grupie 4 os. poruszające się w parach, bo 4 osób nikt nie weźmie do samochodu.

Możliwa też wyprawa w inne miejsca, może też rowerem. Jestem otwarty na propozycje :) Szukam też partnerki na ściankę wspinaczkową w Warszawie i ogólnie osobę, która lubi aktywnie spędzać czas.

Wolałbym pojechać do Szwecji, ale jest ona duuużo droższa. Ale Finlandia też jest piękna.

Najlepiej jakby była to dziewczyna z Warszawy, żeby się wcześniej zapoznać, bo warto poznać osobę, z którą się jedzie :)

To nie oferta matrymonialna, mordercą też nie jestem. Po prostu mój przyjaciel, z którym byłem w Chorwacji, do Finlandii nie chce jechać.
Jeśli chciałabyś jechać do Chorwacji, to właśnie z tym przyjacielem byśmy jechali i z kimś jeszcze.

2-3 noce moglibyśmy spać w mieszkaniu. (patrz: couchsurfing)

Fajnie jakbyś znała jakiś język obcy, była w miarę wysportowana i nie narzekała na spanie w namiocie :)
Warto mieć też jakiś sprzęt na taką wyprawę, ale konieczny nie jest.
Wystarczy dobry plecak.

Ja posiadam dobry dwuosobowy namiot, ale dość mały. Dla mnie wspólne spanie nie jest problemem, ale jeśli chciałabyś wziąć swój namiot, to nie ma problemu, zrozumiem :)

Posiadam też kuchenkę przenośną, noże biwakowe itp. Mogę też pożyczyć śpiwór, karimatę.

Nie ma czego się bać, jeśli jesteś chętna na taką wyprawę - pisz. Koszt takiej kilkunastodniowej wyprawy to około 1200 zł.

Dla osób zainteresowanych mogę przesłać foto z mojej poprzedniej wyprawy. Mile widziane foto, jeśli ktoś się zgłosi :)

Na gumtree w dziale podróże są 3 moje foty z poprzedniej wyprawy stopem, wrzucam dla uwiarygodnienia się.
Linku nie daję, bo nie mogę wrzucić, mam za mało postów napisanych :c

Re: Szukam towarzyszki na wyprawę stopem do Finlandii :)

2
Cześć a może stopem i z rowerem??? Myślę że to mogłoby wypalić i zajęłoby mniej czasu. Jestem osobą pracującą i nie mam niestety całych wakacji na wyjazd... 3 tygodnie mogłabym zorganizować. Napisz czy Ci odpowiada opcja z rowerem. Myślałam o Alpach ale Finlandia też mnie interesuje, więc jakbyśmy się dogadali to mogę zmienić plany.

Niestety nie jestem z Warszawy. Ale planuję się tam wybrać w przyszłym roku to możemy się spotkać i zobaczyć czy się dogadujemy :) Jestem dużo starsza, ale ducha mam dalej nastoletniego, więc pisz śmiało. Mail: hydroxyzine@interia.eu gg 10885630

Pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam towarzysza podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości