Nieprzeczytane posty

Re: Stopem do Hiszpanii od zaraz do końca sierpnia.

4
Hej Ludziska ! Tak się składa, że i Ja planuję odwiedzić Hiszpanię. Mam dobrą znajomą w Galicji, miejscowość Vigo nad morzem, która oferuje do dyspozycji swój domek, więc baza wypadowa jest przygotowana. Forma wycieczki spontaniczna, termin - sierpień, podróżowanie głównie za pomocą stopów, ewentualnie jakieś pociągi. Idea jest taka, aby tanim kosztem przeżyć ciekawą przygodę niczym Christopher z powieści "Into the wild", tyle że z happy endem ;-)

Re: Stopem do Hiszpanii od zaraz do końca sierpnia.

5
Hej :) Swietnie się sklada i ja planuje wyjazd wlasnie do Hiszpanii praktycznie od zaraz ,tylko nie uśmiecha mi się jechać samej. Ale od razu uprzedzam, że bardziej w celach turystycznych niz zarobkowych. Chce zwiedzic zarówno stolice i zabytki jak i małe miasteczka , zasmakowac lokalnej kuchni ,poznać zwyczaje. Chcę napewno zwiedzic Andaluzję , upatrzoną winnicę pod Barceloną , i wziac udzial w La Tomatinie ( swięcie pomidora :) Oczwywiscie jestem otwarta na inne propozycje. nocleg w hostelach badz u innych ludzi, np. poprzez serwis couchsurfing. Miło by było zachaczyc o Paryż , również marzy mi się zwiedzenie tego miasta .. :) Srodki komunikacji? dopuszczam wszystkie mozliwe opcje ;) Erwin87 myslisz poważnie o swojej wyprawie?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam towarzysza podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości