Nieprzeczytane posty

Bajkał i Kolej Transsyberyjska

1
Montuję ekipę na „mały wypad” nad duży Bajkał. Są chętni?
W skrócie:
1. Do Moskwy – pociągiem
2. Moskwa – Irkuck: koleją transsyberyjską
3. Bajkał: pobyt około tygodnia; aktywnie i intensywnie, by jak najwięcej zobaczyć; trochę trekkingu, dokądś samochodem się podjedzie, dokądś dopłynie… Na Wyspie Olchon rowerem pojeździ...
4. Irkuck – Moskwa – samolot
5. Z Moskwy do domu – pociągiem
6. Czas: około dwóch tygodni
7. Termin: do uzgodnienia

Więcej szczegółów podam żywo zainteresowanym.

Obrazek

Obrazek

Re: Bajkał i Kolej Transsyberyjska

3
natenczas pisze:Planujesz może ten wypad może w przyszłym roku czy raczej w niedalekiej przyszłości. ?
W tym roku! I najchętniej w następnym miesiącu :) Jednakowoż, Bajkał o każdej porze roku jest inny, to i wypada go o różnych porach odwiedzić. Ponadto, choć to "tylko jezioro", w czasie jednego wypadu, nawet miesięcznego, nie zobaczysz wszystkiego, wszystkiego nie poczujesz... Zatem nie jest wykluczone, że i w przyszłym roku też coś będę organizował.

Re: Bajkał i Kolej Transsyberyjska

5
natenczas pisze:
ya.tomek pisze: nie jest wykluczone, że i w przyszłym roku też coś będę organizował.
Jak Cię znaleźć? Posiadasz stronę www czy bloga czy coś?
Bo ja na Bajkał to chętny jestem ze hoho! :)
Przysnąłem trochę przed kompem... Otwieram oczy i czytam: "....chętny jestem, że Choboj! :)" Ponizej wrzucam fotkę Przylądka Choboj. To najbardziej na północ wysunięta część Wyspy Olchon, oczywiście bajkalskiej wyspy.
Zmajstrowałem pewną stronkę: http://www.go-bajkal.pl , i kontakt jest możliwy poprzez nią bądź całkiem bezpośrednio: tomek[at]go-bajkal.pl bądź, również "bezpośrednio" za pośrednictwem tego forum :)

Myślę sobie tak jeszcze o ...trampingu po Krymie: wypaść na kilka dni, może tydzień, z plecakiem i powłóczyć się trochę. Jak myśl ma dojrzeje, to pewnie poświęcę jej osobny wątek na forum.

Obrazek


Bajkał. Przylądek Choboj.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam towarzysza podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości