Nieprzeczytane posty

Norwegia albo Chorwacja

1
Posiadam niezłe nowe auto do wojaży, taki trochę kamperek, mam dużo wolnego czasu i chętnie podzielę koszty wyjazdu. Bardzo pociąga mnie Norwegia, ale nie stronię od ciepłych miejsc. Zatem i Chorwacja ze swoimi plenerami jest atrakcyjna. Gdyby któryś z tych kierunków Wam odpowiadał, dajcie sygnał. Może inne ciekawe propozycje, jestem otwarty. W auto wchodzi max. 6 osób. Jestem lekko po 50., mogę być w podróży kierowcą, opiekunem, kolegą, role i zakres współpracy do uzgodnienia. Pozdrawiam. Ryszard.

Re: Norwegia albo Chorwacja

2
WitamJestesmy malzenstwem 38 i 43 lata z dwojka dzieci 9 i 12 lat.Myslelismy o wyjezdzie do Norwegii na okres okolo dwoch tygodni w czerwcu tego roku, niestety kolega , ktory mial z nami jechac wycofal sie.Koszty wyjazdu nas odstraszyly.Planowalismy wynajac kampera a to bardzo przedrozylo wyjazd .Pisze pan , że jest pan w posiadaniu auta nadajacego sie do podrozowania.Jezeli nie przeraza pana podroz ze zwariowana rodzinka to z checia spotkamy sie z Panem i omowimy trase i warunki finansowe wyjazdu.Pozdrawiam.agnieszka

Re: Norwegia albo Chorwacja

3
Witam!!! zawsze pociagaly mnie podroze jednak niestety nie zobaczylam jeszcze zbyt wiele swiata . powody byly rozne. teraz jednak brakuje mi towarzystwa ,obecnie mieszkam w londynie i w sierpniu chciala bym wyjechac na kilka dni w sumie nie mam jeszcze okreslonego celu podrozy wiec moze to jest jakis pomysl, pozdrawiam Dorota.

Re: Norwegia albo Chorwacja

4
Witam! Sam planowałem na ten rok coś podobnego, stąd tez moja obecność w takim miejscu. Trasę jaką chciałem pokonać to Chorwacja - Grecja - Włochy. W planach mam tez ułożone inne plany wycieczek - np. Alpejskie przełęcze. Osobiście dysponuję dużą ilością czasu wolnego tyle że po 15 lipca. Jeśli można było by sie dopiąc do kogoś i zaplanować coś. Wstępnie jestem chętny. Pozdrawiam Tomek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam towarzysza podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości