Nieprzeczytane posty

Re: Szukam grupki ludzi chętnych na podróż ! Zwariowanych

3
Witam, ja też mam ciekawy pomysł na wakacje, ale juz na 2013. Cały rok, ale organizacja musi troche czasu zająć :) Mianowicie jest to TRIP po Europie autem. Kompletna niezależność od czasu i twuu jakiegoś tam biura pseudo-podroży. Mam w tym juz jakieś tam doświadczenie. W maju tego roku byłem na takiej wyprawie z moja dziewczyna i jak dla nas CZAAAD !!! im wiecej ludzi tym lepiej. Zawsze można zorganizowac wiecej samochodów i pojechac w kolumnie :D W kupie zawsze raźniej, bo jak wiadomo kupy nikt nie ruszy :P Pozdrawiam serdecznie. Chętnych zapraszam na mój temat, albo na maila pomykacz@wp.pl
JACEK ZAWADZKI

Re: Szukam grupki ludzi chętnych na podróż ! Zwariowanych

5
Hej.
Też jestem tu nowa dokłądnie od 10 min :P Też chce pozwiedzać, ale moim znajomi to stare kapcie i nigdzie nie chce im się jechać... Ma razie mam plany takie skromne, wiece Drezno Praga :D Małe kroczki małe kroczki. Ale marzy mi się Japonia Islandi i inne szaleństwa więc na większość jestem na tak, choć jak zawsze wymaga to pieniędzy ale może da się pooodkładać jak już będą plany

Wróć do „Szukam towarzysza podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 75 gości

cron