Nieprzeczytane posty

USA TOUR 2018

1
Siemanko razem z moją dziewczyną a latem 2018 już żoną wybieramy się w podróż dookoła Stanów Zjednoczonych. Szukamy 2 osób najlepiej pary w podobnym wieku(26lat) do wspólnego podróżowania. Data wyjazdu do ustalenia, ale pewnie tak mniej więcej lipiec sierpień wrzesień 2018. Jeszcze się dokładnie nie zagłębiłem w szczegóły, ale planujemy przeznaczyć na to około 30 dni(mam nadzieje że to wystarczy), na miejscu poruszać się wypożyczonym autem. Noclegi z jakich będziemy korzystać będą raczej w ekonomicznych cenach. Chcielibyśmy zobaczyć m.in. miasta takie jak: NY, Washington, Chicago, San Francisco, Los Angeles, Las Vegas, Nowy Orlean i Miami. Oraz miejsca takie jak Wielki Kanion, Niagara, Yellowstone. Myślę że tych miejsc jeszcze trochę pojawi się w planie. Chętnych zapraszam do rozmowy.

Re: USA TOUR 2018

2
Cześć! Razem z chłopakiem również myślimy o podróży do stanów. Raczej myśleliśmy o 2019, bo nie wiemy czy w rok uda nam się nazbierać tyle pieniążków. Czy macie zrobiony wstępny kosztorys? Oboje jesteśmy "zółtodziobami" w tych sprawach :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam towarzysza podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości

cron