Nieprzeczytane posty

Towarzysz/ka podróży

1
Hej ;) Chciabym wyjechać do Gdańska w okolicach 22/23 sierpnia tak.na +/- 3-4 dni, niestety wszyscy moi znajomi wolą siedzieć w domu niż gdzieś się ruszycz :/, a raczej nie chciałabym jechać całkiem sama. Mam 18 lat, dlatego chętnie pojechałabym z kimś w moim wieku, albo nie wiele starszym :) Ale jakby już nawet tutaj nie udało mi się nikogo znaleźć to pięknie proszę osoby, które jeżdżą same na wakacje o kilka przydatnych rad ;)

Re: Towarzysz/ka podróży

2
Hej
Trojmiasto jest bardzo przyjazne dla turystow.
Swietny klimat starego Gdanska. Dla mnie to nr2 jesli chodzi o polskie miasta (na pierwszym Wroclaw).
Jest sporo hosteli w poblizu centrum gdzie nocleg kosztuje 40-50zl.
Jest tu bardzo dobry transport publiczny, ktory jezdzi takze w nocy. I nie ma wiekszych problemow aby przejechac z Gdyni do Gdanska np o godz 3.00.

Jesli chodzi o porady to w naszym pieknym kraju chyba ode mnie jedna. Kup sobie portfel na szyje i w nim trzymaj dokumenty i wieksza gotowke. Na pewno lepsze to niz skarpeta :) Co prawda mnie nikt nie okradl czy to w pociagu czy w autobusie ale znajomi mieli rozne przygody. A w kieszeni czy w plecaku trzymaj zwykly portfel z jakims bilonem i drobnymi banknotami, ew jakas legitymacje potrzebna przy okazaniu biletu. Na legitymacje nikt nie wezmie kredytu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam towarzysza podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości

cron