Nieprzeczytane posty

Narty w Bułgarii?

1
Przeszukałam forum, niestety nie znalazłam informacji, których potrzebuję :<
Szukam miejsca na wyjazd na narty w lutym. Wybieram sie do bułgarskiego Bańska i teraz zastanawiam się, czy warto dać się skusić. Wiem, że zaplecze raczej mają (organizacja ME w biathlonie , PŚ w narciarstwie), 75 km tras. Chciałabym się dowiedzieć jednak jak to wszystko wygląda tam "na miesjcu". Miałąbym tam spędzić 10 dni, więc nie chcę żałować, a z kolei Bańsko pasuje mi ze względu na bliskość Grecji (znajomi z tego kraju mogliby dołączyć do mnie bez problemu, terminy też nam pasują). Widziałam też na forum fajne foty z miejscowości Sandanski, gdzie mam się udać w ramach wycieczki i w celu zażycia kąpieli termalnych :D
Zatem: był ktoś może tam i chciałby się podzielić wrażeniami? :D

Re: Narty w Bułgarii?

2
Wielu niestety Bułgaria kojarzy się tylko z plażami. Połudnowo-zachodnia część samej Bułgarii to góry Piryn (właśnie wymieniony przez Ciebie ośrodek Bańsko) i Riła (ośrodek Borovets). Więc i fani białego szaleństwa na pewno coś znajdą dla siebie w tym kraju. Bańsko jest dość popularne, chociaż nie za bardzo u Nas. A szkoda. Fajne miejsce na narty. Wiele tras o zróżnicowanym poziomie, więc każdy znajdzie coś dla siebie. A do tego bywa słonecznie, więc jak ktoś ma ochote na opalanie się na śniegu, to nie ma problemu :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bułgaria”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron