Nieprzeczytane posty

Re: Targi Turystyczne w Berlinie

2
Dla kogoś kto interesuje się turystyką takie targi to nie lada atrakcja.Niestety zarówno brak czasu jak i spora odległość uniemożliwia niektórym czynny udział w takiej imprezie,w tym także i mnie.Tym bardziej cieszy mnie fakt iż ktoś z naszych forumowiczów odwiedzi to miejsce.Mam również nadzieje że zdasz nam pełną relacje z targów.

Co do przebiegu targów to powiem tak.To największa impreza tego typu na świecie więc będzie się działo.Swoje wystawy zaprezentują 11 000 wystawców z blisko 180 krajów.Dodatkowo przewidziano masę imprez towarzyszących.
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Targi Turystyczne w Berlinie

3
Byłem trzy lata temu i muszę przyznać, że było świetnie. Mnóstwo atrakcji, świetna mieszanka kulturowa, bardzo dużo firm z którymi można nawiązać współpracę. Sam wybierałem się w tym roku, jednak brak czasu mi na to nie pozwala :/ Ale wszystkim którzy mają okazję serdecznie polecam :) Czekamy na relację :)

Targi ITB Berlin 2011

6
Z nieoficjalnych źródeł hasłem podczas promocji Polski w czasie tej imprezy ma być „Move Your Imagination, natomiast symbolem ma być biała kostka z 5 kosmicznymi stworkami.
Postacie stworków mają wprowadzić w kampanii reklamowej przede wszystkim luz, świetną zabawę oraz wiele poczucia humoru. Animacja ma przedstawiać przylatujących stworków do Polski,którego głównym celem jest poszukiwanie białego niedźwiedzia. W czasie podróży stworki poznają wiele sympatycznych osób, dobrze się bawią. Niedźwiedź jakiego szukają owe stworki, faktycznie okazuje się przebierańcem,który został znaleziony w jednym kurorcie górskim. To właśnie ma być głównym celem współczesnej turystki.
Film został wykonany przez grafików z Platige Image. Zastosowano również nowoczesną technologię 3D. Publiczność będzie miała możliwość wyboru filmu, który chce oglądnąć poprzez poruszenie białą interaktywną kostką, działającej na zasadzie komputerowego yoystick.Ponadto przygotowany jest także 12 minutowy multimedialny spektakl taneczny, który został przygotowany przez Augustina Egurroli. Tematem będzie Polska zmieniająca się przez cztery pory roku. Jak zapowiada sam Eugrrola ma być bardzo ciekawie i zainteresuje każdą osobę.
A jak będzie? Najlepiej będzie się przekonać uczestnicząc w tej imprezie.
Najważniejsze jest jednak, aby Polska wypadła jak najlepiej prezentując kraj oraz oferty turystyczne kraju.
Potrzebujecie rozliczyć się z podatkiem w Holandii Belgii,Hiszpanii lub Anglii?
Zapraszam na moją stronę, chętnie pomogę:

http://www.kancelariabean.com

Były prezydent Lecha Wałęsa otwierał ITB

8
Warto takze dodac iz wśród uczestników tego wydarzenia byli m.in. Rainer Bruderle – Minister Gospodarki, Klaus Wowereit – burmistrz Berlina. Natomiast Polskę reprezentował m.in. Adam Giersz – Minister Sportu i Turystki. Honorowym gościem targ ów był Lech Wałęsa.
Jak przewidują organizatorzy udział w targach weźmie około 4,5 tys. przedstawicieli branży turystycznej z całego świata. Przemówienie powitalne wygłosił Sekretarz Generalny Światowej Organizacji Turystyki (UNWTO) Taleb Fifai oraz Adam Giersz.
Polska jest oficjalnym partnerem w tegorocznych targach. Jest to bardzo istotne jak się Polska zaprezentuje.
Polska jest przedstawiona jako kraj, który ma bogatą ofertę, a organizatorzy chcą jednocześnie podkreślić fakt, iż jesteśmy nie tylko młodym i dynamicznym, ale także inspirującym krajem, godny polecenia i zainteresowania się.
W trakcie gali otwarcia targów, pokazywane były filmy animowane dotyczące m.in.historii Polski, zabytków, ciekawych szlaków turystycznych. Filmy są pokazywane w technologii 3D.
Symbolem Polski w czasie targów jest biała kostka mieszcząca się w dłoni. Symbol kostki jest znaczący, gdyż wiadomo, iż kostka znana jest na całym świecie i używa się do różnych gier i zabaw.
Agustin Egurrola przygotował także choreografię specjalnie na tę okazję. Jest to nowoczesny taniec prezentowany przez grupę taneczną VOLT oraz tancerzy z programu „You can Dance”.
Ponadto w trakcie targów będzie można skosztować typowo polskich produktów.
Potrzebujecie rozliczyć się z podatkiem w Holandii Belgii,Hiszpanii lub Anglii?
Zapraszam na moją stronę, chętnie pomogę:

http://www.kancelariabean.com

Re: Targi Turystyczne w Berlinie

9
Jak mówiłam uczestniczyłam w tegorocznych Targach ;) Bardzo fajna impreza i chętnie pojadę na nią za rok. Polska prezentowała się znakomicie. W całym Berlinie można było zobaczyć plakaty informujące o partnerstwie Polski w tegorocznych targach. Do dyspozycji była cała jedna hala w której każde województwo miało swoje stanowisko z broszurkami informatorami a także odbywała się degustacja regionalnych potraw czy alkoholi. Do tego bardzo fajnie przygrywał zespół muzyczny śpiewający najbardziej znane hity a także tańczył zespół przygotowany pod okiem Agustina Eguroli. Oto kilka zdjęć:
W rytmie kubańskiej muzyki
Obrazek

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/796 ... ea064.html[/img]
Obrazek


Afrykańskie stanowiska (jedne z najciekawszych:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Azja:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Europa:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Polska:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum naszego forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości