Nieprzeczytane posty

Wypadek lodzi turystycznej w Wietnamie

1
W Wietnami doszło do nieszczęśliwego wypadku, mianowicie zatonęła łódź płynąca z turystami. Jak podaje prasa zginęło około 12 turystów, dokładna liczba nie jest jeszcze znana. W łodzi było 20 zagranicznych turystów, 6 członków załogi oraz przewodnik. Turyści pochodzili z różnych krajów, m.in. z Usa, Szwecji, Francji, Włoch, Japonii.
Do wypadku doszło na Morzu Południowochińskim w zatoce Ha Long. Zatoka ta należy do jednych z najciekawszych atrakcji turystycznych Wietnamu.
Potrzebujecie rozliczyć się z podatkiem w Holandii Belgii,Hiszpanii lub Anglii?
Zapraszam na moją stronę, chętnie pomogę:

http://www.kancelariabean.com

Re: Wypadek lodzi turystycznej w Wietnamie

2
Byłem w Zatoce Ha Long, to rzeczywiście piękne i wyjątkowe miejsce. Choć ma i ciemne karty historii. To właśnie wśród skał tej zatoki krył się lotniskowiec Nimitz, z którego startowały bombowce na Hajfong i Hanoi. Dziś te skały to przede wszystkim atrakcja turystyczna. Od statków (w większości stylowych, drewnianych) z turystami aż się tam roi, spójrzcie tylko na zdjęcia. Z turustyki tej żyje też okoliczna ludność. To więc zapewne nie ostatni wypadek. Ale cóż, taka bywa cena masowej turystyki. W Tatrach też giną ludzie.
Nie powiedziałem, że przybyłem was ocalić. Przybyłem ocalić Ziemię. (Klaatu w filmie "Dzień w którym Ziemia zatrzymała się")
Załączniki
Takimi statkami obwozi się turystów po Zatoce Ha Long w Wietnamie.
Takimi statkami obwozi się turystów po Zatoce Ha Long w Wietnamie.
IMG_2813-.JPG (73.14 KiB) Przejrzano 1117 razy
Skały w Zatoce Ha Long w Wietnamie.
Skały w Zatoce Ha Long w Wietnamie.
IMG_2801-.JPG (68.42 KiB) Przejrzano 1117 razy

Re: Wypadek lodzi turystycznej w Wietnamie

3
Jak ustaliła Policja wypadek łodzi spowodowany był błędem człowieka.Jak ustalono do środka łodzi dostawała się woda na skutek nie zamkniętych zaworów.Kapitan oraz jego załoga zostali aresztowani.Turyści wybierali się do prowincji Quang celem zwiedzenia najważniejszych zabytków z listy Unesco.
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum naszego forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości

cron