Nieprzeczytane posty

Ryanair -Koniec promocji

1
Konkurujące z Ryanair linie lotnicze mogą liczyć na wzrost zysków oraz liczby pasażerów. Irlandzki przewoźnik oświadczył, że w tym roku nie można spodziewać się żadnych promocji cenowych na przeloty.Powodem takiego stanu rzeczy są ogromne stanu przewoźnika w roku ubiegłym.Dodatkowo zwiększyły się opłaty lotniskowe w Dublinie,jaki i wzrost cen na loty do Włoch czy Hiszpanii nie pozostawia liniom żadnego wybory.Zarząd firmy liczy na wzrost cen głównych linii lotniczych za sprawą większych cen paliwa co skutkować będzie mniejszą różnicą cen między przewoźnikami,jednak jak dla nas turystów to żadne pociesznie.Warto dodać iż jak do tej pory Ryanair przewiózł najwięcej pasażerów,czy jednak nadal będzie liderem jeśli chodzi o tanie linie?
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Ryanair -Koniec promocji

2
To istotnie, smutna informacja, tym gorzej, że wzrostu cen biletów lotniczych można spodziewać się we wszystkich liniach. Puki co na szczęście nadal można znaleźć ciekawe okazje, które nie są pod szyldem promocji - oby jak najdłużej.

Oszczędnym turystom pozostaje oczekiwać na miejsca stojące :D Serio mówiąc: jak je wprowadzą to na 100% będę chciał to osobiście przetestować.
byle dalej...

Re: Ryanair -Koniec promocji

4
Początkowym pomysłem było zastąpienie części pilotów przez stewardesy twierdząc że prowadzenie samolotu jest dziecinnie proste.W tej sytuacji stojące miejsca wydają się jak najbardziej normalne,choć moim zdaniem ten człowiek ma głowie tylko kalkulator. :D
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Ryanair -Koniec promocji

5
Wydaje mi się również jak wspomniał kiedyś backpacker każde informacje dotyczące właśnie wspomnianej Lini to reklama bez względu na to czy jest pozytywna czy nie.Dzisiaj jak podaje turystyka info Dyrektor ds Marketingu i Sprzedaży Ryanair na Europe powiedziała dziś: "Jesteśmy zaszczyceni możliwością świętowania 1,5 milionowego pasażera we Gdańsku. Ryanair umożliwia połączenia z Gdańska do 10 europejskich miast i gwarantuje najtańsze ceny połączeń i doskonałą obsługę pasażerską. Aby uczcić ten "krok milowy" Ryanair oferuje bilety za 32 PLN. Ta niepowtarzalna okazja dostępna jest do północy w czwartek na stronie www.ryanair.com, ze względu na dużą popularność połączeń, Ryanair radzi, aby rezerwować bilety już teraz."


Powyższy tekst nie świadczy od tym jakoby Ryanair miał jakiekolwiek problemy finansowe.Z drugiej jednak strony promocji jest coraz mnie,wiem to z doświadczenia.Za każdym razem kiedy próbuje znaleźć jakąkolwiek promocję jest coraz trudniej to niestety fakt
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Ryanair -Koniec promocji

6
Po przeczytaniu tego co piszesz doszedłem do wniosku, że te problemy finansowe to po prostu chwyt reklamowy. A wracając do miejsc stojących, czy prowadzenia samolotu przez stewardessy, uważam, że szef tak poważnej firmy nie powinien zachowywać się jak błazen. W tym wypadku robi sobie antyreklamę, która zamiast przyciągnąć klientów odstraszy ich.

Re: Ryanair -Koniec promocji

7
Teoretycznie masz rację,choć z drugiej strony właśnie takie kontrowersyjne dyskusje pozostają w pamięci,a w tym także i reklamowana firma .Nie wiem nie mnie to oceniać.,to co jest pewne to fakt iż facet przynajmniej w mojej ocenie facet ma nie równo pod sufitem
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Ryanair -Koniec promocji

9
Na szefa formy Ryanair można narzekać, ale z drugiej strony trzeba być sprawiedliwym i przyznać, że stworzył prawdziwego giganta lotniczego, z którego często korzystamy (przynajmniej ja). Jeśli chodzi o bilety lotnicze to klienci zawsze będą kierować się ceną - opinia nie jest tak istotna - szczególnie na rynku tanich przewoźników. Myślę, że w tym momencie koleś może mówić sobie cokolwiek, a i tak do puki bilety Ryanair będą najtańsze - samoloty będą mieli pełne.
byle dalej...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum naszego forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 71 gości