Nieprzeczytane posty

Irlandia bardziej otwarta dla turystów

1
Irlandia tym razem otwiera się na turystów.

W 2010 roku "zielony Kraj" odwiedziło blisko 7 mln.W tym roku bogatsza oferta wydarzeń kulturalnych skutkować ma przyciągnięcie większej liczby turystów W dniach 17-20 marca odbędzie się St. Patrick Festival. Można będzie podziwiać barwne parady,koncerty,jak i wiele atrakcji dla dzieci.Nie zapomniano również o fanach sportu.18 marca odbędzie się mecz rugby Irlandia-Anglia. Kolejna porcja wrażeń zacznie się od 10 września do 31 października w ramach Dublin Festival Season. Jednak rok 2011 w Irlandii upłynie głównie pod znakiem literatury, a wszystko za sprawą UNESCO, które ogłosiło Dublin miastem literatury.
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Irlandia bardziej otwarta dla turystów

3
mam zupełnie inne odczucia niż sukulent - ciągnie mnie do Irlandii i to bardzo. Szczególnie podobają mi się piękne, zielone krajobrazy i możliwość rozkoszowania się ichniejszym piwem. Ciągoty są tym większe, że można ustrzelić tanie loty Wizz'em na trasach Poznań - Cork albo Wrocław - Cork.

myślę, że wystarczy obejrzeć jeden film kręcony w Irlandii, żeby zmienić nastawienie :)
byle dalej...

Re: Irlandia bardziej otwarta dla turystów

4
To prawda,zarówno Irlandia jak i Szkocja ma specyficzny klimat,jednak to co czyni te miejsca wyjątkowe to oprócz zieleni właśnie ten naturalny półmrok,który zarówno w górach jak i na wyspach np szkockich nadaje temu miejscu szczególny urok.Zawsze myślałem że jak już wyjdzie słońce to wszystko staje się piękniejsze,nie zawsze to jednak prawda.
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Irlandia bardziej otwarta dla turystów

6
Przekonanie na własne oczy to zapewne najlepszy środek do wyrobienia sobie zdania - zawsze do tego zachęcam. (jako dygresja: lubię nawet czasem iść do kina na film, który odradzają mi wszyscy znajomi, mówiąc że to szmira i strata czasu. Zawsze wtedy mówię, że wolę sam to ocenić)

Jako inspirację do odwiedzenie Irlandii polecam najprostszy zabieg: google --> ireland i oglądamy grafikę. Mi nic więcej nie potrzeba :) Tym sposobem nakręciłem się niedawno na nowy kierunek, który koniecznie chcę zobaczyć, ale o tym napisze może nieco później...
byle dalej...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum naszego forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 94 gości