Nieprzeczytane posty

Ryanair-Zbędni piloci

1
Znany z kontrowersyjnych pomysłów Michael OLeary uważa, że w samolocie nie potrzebny jest drugi pilot.
W wywiadzie dla tygodnika "Business Week" szef Ryanaira powiedział wprost: "Niech steruje cholerny komputer!". Michael OLeary twierdzi, że drugiego pilota bez problemu może zastąpić komputer lub inteligentna stewardesa. Dodał też, że prowadzenie samolotu jest tylko trochę trudniejsze niż gra komputerowa.


Nie mogę się oprzeć stwierdzenie iz to nie człowiek to kompletny idiota.To nie tylko moje opinia,
eksperci branży zgodnie mówią, że pomysł jest niedorzeczny a Michael OLeary za każdym razem mówi coraz większe głupoty.Choć trzeba przyznać że potęgę marketingu opanował do perfekcji.

Najciekawsze zawsze na koniec. Szef tanich linii proponował bowiem już, by utworzyć miejsca stojące w samolotach (to już wiedzieliśmy) ,pozbyć się stewardes i zainstalować automaty z kawą i batonikami, zwolnić bagażowych a ich obowiązki przekazać pasażerom.

Komentarze pozostawię naszym forumowiczom. :o :o :o
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Ryanair-Zbędni piloci

2
Przed chwilą czytałem tego newsa :)

Z jednej strony widać, że koleś ma maksymalne parcie na pieniądze. Mam wrażenie, że zamiast źrenic ma znaczki $$ ;) Z drugiej jednak strony, jego linia ma bilety lotnicze w świetnych cenach i myślę, że gdyby zmniejszenie załogi, nawet o pilota, wpłynęło na jeszcze niższe ceny - ludzie kupili by to. Podobnie z miejscami siedzącymi.

Co do sztuki marketingu - koleś faktycznie jest w tym dobry. Pytanie tylko, czy aż tak dobry i wyrachowany, czy na prawdę wierzy i chce tego co mówi ;)
byle dalej...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum naszego forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości