Nieprzeczytane posty

Odszkodawania za upal w Niemczech

1
Niemcy: odszkodowania za upał w pociągach

W trakcie upałów w Niemczech, w ponad 50 pociągach wystąpiły problemy z systemami klimatyzacji i zgodnie z relacjami podróżnych i mediów temperatura w wagonach przekraczała 50 stopni Celsjusza.

Jak poinformowała rzecznik Kolej - odszkodowania w wysokości 500 euro otrzymają osoby, które ucierpiały na skutek awarii klimatyzacji w pociągach w czasie niedawnych upałów i w związku z tym potrzebowały pomocy medycznej. Pieniądze mają być wypłacane na podstawie zaświadczenia lekarskiego. Pasażerowie otrzymają również bony podróżne o wartości 150 proc. ceny biletu.

Dodatkowo jako zadość uczynienie (za spowodowany dyskomfort) zostaną wypłacone rekompensaty w postaci bonów podróżnych o wartości 50 proc. ceny biletu.

W Polsce podobne są tylko opały
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Odszkodawania za upal w Niemczech

2
pamiętam, że nieźle się uśmiałam jak po raz pierwszy usłyszałam o tej całej aferze z klimatyzacją hehe :D akurat tego samego dnia jechałam moje 80km z miasta gdzie pracuję do rodziców. Pociąg jak zwykle jechał tylko 2 h:D ale to już nawet pominę... nie było gdzie stać prawie! upał niesamowity, okna szczelnie zamknięte bez możliwości otworzenia... i jeszcze bezczelny konduktor robiący awanturę matce na oko gdzieś 7-latka, że ten nie ma legitymacji ze sobą... paranoja po prostu! a u naszego sąsiada takie wielkie halo o klimatyzację ;) wiem wiem, że deutsche bahn jest bardzo droga, wiec za cos się w końcu płaci ;) ale i tak lubię pociągi.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum naszego forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości