Nieprzeczytane posty

Śpisz w hotelu i chrapiesz? Przeczytaj!

1
Otóż w 6 hotelach sieci Crowne Plaza w Wielkiej Brytanii pojawił się nowy system, który ma ustrzec przed chrapaniem hotelowych gości.
W hotelach Crowne Plaza jedno z piętr przeznaczone jest dla gości, których sen jest bardzo płytki i przeszkadza im np. chrapanie gościa w innym pokoju. Tak więc właściciel hotelu postanowił iż w godzinach nocnych wprowadzone zostaną patrole, które będą monitorowały wysoki poziom hałasu w strefie specjalnej ciszy.
Zadaniem nocnego patrolu jest wyłapywanie czy w którymś z pokoi gość być może zbyt głośno chrapie. Jeżeli tak faktycznie jest, osoba sprawująca patrol na tym piętrze po prostu puka do drzwi i zwraca na to uwagę danemu gościowi.
Tylko co robić jeżeli po chwili znowu usłyszymy chrapanie?
Otóż właściciel hotelu postanowił także zaoferować gościom specjalne pokoje wyposażone w dźwiękochłonne ściany, poduszki lecznicze, które redukują chrapanie.
Z tymi innowacjami są już zainteresowane inne hotele w Europie, a także na Bliskim Wschodzie.
Potrzebujecie rozliczyć się z podatkiem w Holandii Belgii,Hiszpanii lub Anglii?
Zapraszam na moją stronę, chętnie pomogę:

http://www.kancelariabean.com

Re: Śpisz w hotelu i chrapiesz? Przeczytaj!

2
Crown Plaza moim mieście to 5 gwiazdek, ciekawi mnie zatem jak zareaguje potencjalny kowalski zbudzony z głębokiego snu przez pracownika hotelu, które zwróci mu uwagę żeby nie chrapał. Biorąc po uwagę jak wymagający klienci korzystają z tego typu hoteli wnioskuje że może być z tym problem. Jestem bardzo ciekaw jak to będzie wyglądać w praktyce, zwłaszcza że sam składałem podanie o pracy właśnie we wspomnianej sieci hoteli. :o :o
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum naszego forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości