Nieprzeczytane posty

Ubezpieczenia podróżne na czasie

1
Jak wiemy zawsze może stać się coś co skutecznie zmieni plany naszych wakacji.Według ostatnich raportów Hestii oraz Warty okazuje się że Polacy są coraz bardziej rozważni a to sprawia że coraz chętniej wybieramy zarówno ubezpieczenia podróżne jak i zdrowotne. To ważne zwłaszcza że spokojne wakacje to to na co czekamy cały rok.
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Ubezpieczenia podróżne na czasie

2
Witam,

Z własnego doświadczenia mogę polecić Allianz. Ubezpieczenie turystyczne, jak i assistance. Z jednego i drugiego musiałam niestety korzystać podczas kilku podróży. Dlaczego ich? Jest to firma, która ma chyba największą bazę placówek na świecie. Po drugie, wszystko załatwiałam bezgotówkowo. Jeden telefon do agenta i cała reszta była organizowana przez nich. W 2010 na trasie na Chorwację zepsuł nam się samochód. Na Węgrzech... Nie ma szans, iż dogadałabym się z jakimkolwiek mechanikiem w ich jakże trudnym języku. Wszystko załatwił Allianz. Naprawa niestety trwała 4 dni. Codziennie, kilka razy dziennie byłam informowana przez polskiego agenta, który kontaktował się ze swoim odpowiednikiem na Węgrzech o statusie naprawy auta.

Życzę wszystkim szczęśliwych i bezwypadowych podróży :)
Aga
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem, dziwką albo sprzedawcą losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć."

http://sedambisera.manifo.com/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum naszego forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości