Nieprzeczytane posty

72-letnia osoba poleci w ... Kosmos!

1
Wręcz nieprawdopodobne, ale jednak prawdziwe, włoska aktorka Gloria Coco licząca sobie 72 lata już wkrótce spełni swoje marzenia i ... poleci w kosmos.
Otóż Gloria Coco jest przygotowywana do podróży kosmicznej. Przeszła już szereg przygotowań i badań lekarskich, aby mogła rozpocząć oczekiwanie do startu w kosmos w ośrodku NASA w Teksasie.
Ten naukowy lot organizowany jest w ramach projektu Spaceland, a więc nierządowej agencji lotów kosmicznych.

"Zawsze pociągały mnie rzeczy niezwykłe, bardzo kocham przygody i uwielbiam być zawsze w ruchu, nigdy się nie zatrzymuję. Kiedy tylko dowiedziałam się o tym locie suborbitalnym, zgłosiłam się na kwalifikacje. Powiedziałam, że mam 70 lat, natychmiast mnie wzięli"
- tak wypowiedziała się przyszła astronautka.

Jednak ten lot kosmiczny będzie jednocześnie próbą badań naukowych m.in. reakcji mózgu w różnych stanach ciężkości. Wyniki te będą bardzo pomocne lekarzom, a także naukowcom w badaniach przeprowadzanych nad chorobą Alzheimera.
Należy podkreślić fakt iż Pani Gloria Coco była poddawana przeróżnym próbom, sprawdzano także czy przyszła kosmonautka nie cierpi na klaustrofobię.
Jednak komisja lekarska orzekła po wszelkich przeprowadzonych badaniach iż Pani Gloria Coco jest przygotowana do lotu w kosmos.
Zapewne wszyscy znajomi i przyjaciela Pani Glorii Coco są zaskoczeni tak doskonałymi wynikami i zapewnie dziwią się, że mając 72 lata Pani Gloria Coco ma takie zainteresowania,a także zdrowie jej pozwala na fakt lotu w kosmos.
Potrzebujecie rozliczyć się z podatkiem w Holandii Belgii,Hiszpanii lub Anglii?
Zapraszam na moją stronę, chętnie pomogę:

http://www.kancelariabean.com
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum naszego forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości