Nieprzeczytane posty

Rosja na ratunek Grekom

1
Jak się okazuje Grecy liczą nie tylko na pomoc Unii ale także na dobrodziejstwo turystów z Jugosławii czy Rosji.Jak można zauważyć na rosyjskich portalach Rosjanie ubolewają nad ciężką sytuacją Greków.Postanowili oni wspomóc Greków większa liczbą turystów, oczywiście po obniżeniu ceny za wczasy do ok 15 % właśnie dla Rosjan czy Jugosłowian. Wydano także większą ilość wiz dla Serbów oraz Bułgarów i Macedończyków.

Osobiście uważam iż to tylko taka cisza przed burzą zwłaszcza że Rosjanie od dawna mają chrapkę na greckie wyspy, mam tylko nadzieje że Grecy nie popełnią tego błędu i nie zaczną wyprzedawać wysp.
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Rosja na ratunek Grekom

2
Wysp to Grecy pewnie wyprzedawać nie będą, ale martwi mnie ta zwiększona ilość rosyjskich turystów. Będąc w ub.r. na Cyprze miałem okazję na własne oczy się przekonać jak to właśnie ci turyści spędzają czas. Otóż, korzystając z dobrodziejstw all inclusive od samego rana do późnego wieczora okupują hotelowe bary serwujące alkohol racząc się nim w olbrzymich ilościach,a w przerwach w piciu chodzą na basen czy na plażę, gdzie się między sobą awanturują, a czasami nawet dochodzi do rękoczynów. A ponieważ tegoroczny urlop mam w planie spędzić na Krecie wcale mnie ta wiadomość nie cieszy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum naszego forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości