Nieprzeczytane posty

Co z naszym Lotem

1
Niestety plany Lotu dotyczące prywatyzacji legły w gruzach. Jak się okazuje żaden z liczących się przewoźników nie jest zainteresowany kupnem wspomnianych Linii. Można użyć stwierdzenie iż prywatyzacja Lotu zaczyna przypominać sprzedaż Stoczni, miejmy jednak nadzieje że aż tak źle nie będzie
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Co z naszym Lotem

2
A może to i lepiej? Jak narazie LOT całkiem nieźle funkcjonuje. W przyszłym roku zakupi nowe dziecko Boeinga-dreamlinera, których docelowo ma być osiem i będą obsługiwać linie dalekoazjatyckie (Pekin, Szanghaj, Bangkok). A po prywatyzacji może być różnie, jak np z wrocławskimi browarami. Były trzy, nie ma żadnego.

Re: Co z naszym Lotem

3
Mam nadzieje, że są to jedynie sprytne wybiegi inwestorów mające na celu obniżenie cen akcji LOTu. Linie lotnicze pomimo wysokich cen ropy nieco odżywiają. Myślę, że prywatyzacja wyszłaby naszej linii na dobre. Wiele słyszałem od osób, które tam pracują, o kiepskim, typowo państwowym, sposobie zarządzania.
byle dalej...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum naszego forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 113 gości

cron