Nieprzeczytane posty

Mamy najpiękniejsze miasteczka na świecie

1
kazimierz_dolny_kosciol.jpg
Dwa z naszych miast a właściwie miasteczek znalazło się na liście najpiękniejszych miasteczek na świecie. I choć znajdujemy się na 80 miejscu to jednak w skali światowej to wielki sukces, na który zapracowały Kazimierz Dolny oraz Sandomierz. Nasze perełki znalazły się w albumie "Najpiękniejsze zakątki świata".
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Mamy najpiękniejsze miasteczka na świecie

2
możesz napisać coś więcej o tym rankingu? na jakiej podstawie został stworzony?

Moje osobiste odczucia są takie, że Kazimierz jest cudny, ale tylko wtedy jak nie ma tam tłumów ludzi. W przeciwnym przypadku, jak dla mnie, cała magia tego miejsca znika.

Sandomierz mnie jakość nie urzekł. owszem jest ładny, warto wstąpić, ale jakoś nie było mi żal wyjeżdżać, a już na pewno nie ciągnie mnie tam znowu. Miasteczko bardziej podobało mi się w serialu "Ojciec Mateusz" który był/jest tam kręcony. Widziałem ze 3 odcinki i tam Sandomierz prezentuje się pięknie. W moich oczach na żywo stracił.
byle dalej...

Re: Mamy najpiękniejsze miasteczka na świecie

3
Ranking został stworzony przez Gianniego Biondillo i Paolo Paci niestety nie jestem w stanie napisać dokładnie na jakiej podstawie. Wybrane miejsca znalazły się w albumie " Najpiękniejsze zakątki świata "wydany przez Arkady właśnie trafił do księgarń.Być może ktoś z forumowiczów natrafi na ów album i dowiemy się czegoś więcej.
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Mamy najpiękniejsze miasteczka na świecie

4
Przy okazji ciekaw jestem Waszych opinii o tych 2 miastach, a także o wszelkiego tego typu rankingach. osobiście nie przywiązuje do nich większej wagi, aczkolwiek kilka razy zdarzyło się, że mnie zainspirowały.

Tak sobie myślę, że z tych kilku moich podróży, nie potrafiłbym zrobić podobnego rankingu. Ze wszystkimi miejscami kojarzą się jakieś przygody i osobiste przeżycia, które ogromnie wpływają na odbiór danego miejsca. Czytając wszelkie rankingi trzeba pamiętać, że w meijszym lub większym stopniu są subiektywne. Choć pewnie takie właśnie powinny być :)

Może spróbujemy stworzyć jakiś nasz wewnętrzny ranking?
byle dalej...

Re: Mamy najpiękniejsze miasteczka na świecie

5
Bardzo dobry pomysł zapraszam do stworzenia osobnego wątku, jeśli nie to któż inny jak nie nasz szanowny moderator powinien zacząć :D :D :D
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum naszego forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości