Nieprzeczytane posty

Mamy nowego przewoźnika

1
Souter Holdings Poland to nowy przewoźnik wkraczający na arenę międzynarodową. Zagości aż w 16 Krajach oferując również kursy do czterech europejskich stolic: Berlina, Wiednia, Pragi i Bratysławy

Oczywiście mowa o PolskiBus, który preferuje politykę tanich linii, z tym małym wyjątkiem że drogą lądową nie powietrzną.Dodatkowym atutem przemawiającymi za autobusami ma być obsługa na wysokim poziomie.

Kursy rozpoczną się już 19 czerwca, natomiast kupno biletów odbywać się będzie wyłącznie przez internet i rozpocznie się od wtorku.

Właścicielem firmy jest Szkocki biznesmen, który widzi w naszym kraju prawdziwy potencjał, który jak sam twierdzi ma zamiar wykorzystać z korzyścią dla wszystkich.
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Mamy nowego przewoźnika

3
Myślę, że to dobra oferta dla wszystkich tych, którzy szukają oszczędności. Z tego co czytałem PolskiBus nazywany jest już autokarowym Ryanairem.

Planując podróż nawet nie fatygowałem się, żeby sprawdzić ofertę autokarową, teraz prawdopodobieństwo tego, że wejdę na ich stronę jest dość wysokie. Generalnie bardzo lubię tego typu inicjatywy!
byle dalej...

Re: Mamy nowego przewoźnika

4
Kontynuując temat warto dogłębniej opisać co i jak. Nowa jakość autobusów oznacza nie tylko obniżoną cenę. Wszystkie autobusy są nowe, wyposażone w skórzane fotele, toalety, klimatyzację, oraz bezprzewodowy dostęp do internetu poprzez Wi-fi.

Potężne, czerwone autokary są bardzo komfortowe. - Każdy pasażer ma do dyspozycji gniazdko elektryczne, aby nawet w trakcie podróży można było wykorzystać czas na pracę z komputerem lub relaks - mówi Beata Kowalczyk. - Zatrzymujemy się tylko w dużych miastach, stąd krótszy czas przejazdów. Nie trzeba stać w kolejkach do kas, bo bilety rezerwuje się wyłącznie przez internet. Wystarczy wejść na stronę polskibus.com i wypełnić, skąd i dokąd chcemy podróżować. Program pokaże cenę biletu - jeśli będzie nam odpowiadać, wystarczy zatwierdzić zakup. Nie będzie też jakichkolwiek ukrytych kosztów. Opłata za rezerwację wynosi złotówkę i już od tej kwoty świadczone będą usługi. Nie dopłacimy też za przewóz bagażu. Z tego względu Polski Bus nie przewiduje specjalnych obniżek. Cena zależy tak naprawdę od nas.

Przewoźnik zagwarantował specjalne miejsca dla osób niepełnosprawnych oraz mających problemy z chodzeniem. Przedstawiciele firmy zapewniają, że liczy się dla nich jakość podróżowania oraz bezpieczeństwo. Nowe, sprowadzone z Belgii autobusy poprowadzą więc doświadczeni kierowcy, a wszystkie 70 foteli wyposażono w pasy bezpieczeństwa.

Rezerwacja biletów będzie możliwa od 18 czerwca pod adresem www.polskibus.com.
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Mamy nowego przewoźnika

6
Całkowicie się z tobą zgadzam,myślę jednak że autobusy są bardzo komfortowe, choć nie miałem jeszcze możliwości przetestować .Po wstępnym przejrzeniu ofert np ceny z Wrocławia do Pragi są rewelacyjne, zwłaszcza że kwoty za samolot z mojego miejsca zamieszkania do Pragi są przeogromne. Myślę zatem że jeszcze w te Wakacje skorzystam z tego przewoźnika - oczywiście zdam relacje. ;) ;)

Ps witamy na forum
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Mamy nowego przewoźnika

7
Kontynuując temat PolskiBus przeżywa prawdziwy rozkwit. Nawet sam przewoźnik nie spodziewał się aż takiego zainteresowania. Jak się okazuje podróże drogą lądową są również popularne, natomiast bilety za przysłowiową złotówkę to strzał w dziesiątkę.

Dla przypomnienia przewoźnik oferuje połączenia z Warszawy do Szczecina, Gdańska, Poznania, Białegostoku, Katowic, Wrocławia i Lublina, a także ze stolicy do czterech europejskich miast: do Pragi, Berlina, Wiednia i Bratysławy. Bilety są odstępne od złotówki do 130 zł. Na cenę wpływa trasa oraz termin rezerwacji.
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Mamy nowego przewoźnika

8
Widziałem ich autokary już kilkukrotnie - robią wrażenie. Przyciemniane szyby nie pozwoliły mi ocenić czy jadą wypełnione. Czytając o warunkach jakie zapewniać ma podróż z tym przewoźnikiem myślę, że podróże autokarem mogą przeżyć u nas prawdziwy renesans. nawet z ciekawości, chciałbym wypróbować w najbliższym czasie ich autokar :)
byle dalej...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum naszego forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 71 gości

cron