Nieprzeczytane posty

Polskie Koleje Linowe w rękach słowackich

1
Jedna z największych słowackich firm turystycznych Tatry Mountain Resorts jest zainteresowana przejęciem PKL w Tatrach. PKL są właścicielem m.in. kolei linowej na Kasprowy Wierch i na Gubałówkę. Słowackie TMR interesuje rozwój polskich ośrodków narciarskich.

W oficjalnym piśmie TMR informuje o swoim zainteresowaniu transakcją.Inwestor chce inwestować w infrastrukturę i podniesienie jakości usług również po polskiej stronie Tatr - pisze "Puls Biznesu". Inwersor informuje również o nowych inwestycjach bez niszczenia przyrody.

Pod koniec czerwca będziemy wiedzieć jaką strategie sprzedaży obierze PKL , oby z pozytywnym skutkiem dla nas.
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Polskie Koleje Linowe w rękach słowackich

2
admin pisze: oby z pozytywnym skutkiem dla nas.
Nie wiem co będzie "pozytywnym skutkiem", ale wiem jedno...
Kilka lat temu, po długiej przerwie postanowiłem pojeździć na Kasprowym. 3 godz stania w kolejce po bilet i ...już jestem na górze, tam przeżyłem szok. :shock: Pusto i super kanapa na Gąsienicowym.
Tylko to wydostanie się na górę :roll:
Później 2 wyjazdy służbowe do Słowacji i ...ponownie :shock: stoki przygotowane, max 5 min stania w kolejce, zaplecze niezłe, jedzenie dobre.
Więcej na Kasprowym już nie próbowałem, a mam do tej góry wielki sentyment, tam właściwie wychowałem się na narciarza, w latach 60-tych. Wtedy stanie w kolejce mi nie przeszkadzało :D
W ceny nie wnikam
http://www.wedzarnie.com.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum naszego forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 104 gości

cron