Nieprzeczytane posty

Osama bin Laden nie żyje

1
Wielu z nas doczekało się schwytania Osama bin Ladena.Prezydent Obama właśnie potwierdził ów informację,jako że ciało bin Ladena znajduję się w rękach amerykańskich sił specjalnych.Do schwytania doszło w rezydencji pod Islamabadem. Pytanie tylko czy zarówno mieszkańcy większych metropolii a także i Turyści mogą czuć się bezpiecznie ?.To pytanie zadajemy sobie wszyscy .Jak się okazuje nie do końca. Chodzą pogłoski jako że Alkaida zapowiada odwet, choć miejmy nadzieje że do ataku z 11 Września nigdy więcej nie dojdzie .

W pomocy przy schwytaniu najbardziej poszukiwanego terrorysty skutecznie przyczyniła się strona pakistańska
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Osama bin Laden nie żyje

2
Muszę przyznać, że nie wierzyłem, że go kiedykolwiek złapią. A jednak się udało zgodnie z powiedzeniem lepiej późno niż wcale. Teraz wyczytałem, że Al-Kaida grozi zdetonowaniem tzw. brudnych bomb w Europie i w USA. Miejmy nadzieję, że te groźby się nie sprawdzą, a według mnie nie posiadają takich ładunków.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum naszego forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości