Nieprzeczytane posty

Najlepsze miejsca na konferencje

1
To nie będzie typowy ranking. Mam nadzieję, że ten dopiero powstanie :)

Poszukuję informacji o miejscach gdzie można zorganizować konferencję. Najlepiej, żeby było w granicach 200-300 km od stolicy, bo stamtąd zazwyczaj jest najwięcej gości. Jeśli znacie jakieś miejsca gdzie można coś takiego zorganizować, albo byliście na fajnej konferencji, to dajcie znać.

Dla mnie fajnie byłoby, gdyby na miejscu można było zorganizować jakieś atrakcje: kłady, konie, pływanie, choćby bilard. Z doświadczenia wiem, że na takich wyjazdach, atrakcje tego typu zdają egzamin.

Myślę, że ranking może być przydatny dla wielu osób :)
byle dalej...

Re: Najlepsze miejsca na konferencje

3
Myślę, że taki szablon sprawi, że ludzie może mniej chętniej będą dodawać informacje?

Wystarczy mi nazwa miejscowości, nazwa hotelu/pensjonatu/schroniska/kwatery - resztę można sobie znaleźć. Najważniejsze będzie kilka słów komentarza od osoby, która tam była, słyszała itp.
byle dalej...

Re: Najlepsze miejsca na konferencje

9
Jakieś 30 km od Warszawy nad Zalewem Zegrzyńskim mieści się fajne centrum konferencyjno - rekreacyjne Promenada. Mają tam bardzo dobre warunki do organizacji takich imprez. Jedzenie bardzo smaczne , warunki noclegowe komfortowe.
Samo miejsce ładne, zadbane, po za tym ceny mają bardzo konkurencyjne ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Najlepsze miejsca,miasta,plaże i inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości