Nieprzeczytane posty

Re: Najlepsze miejsca na konferencje

12
Restauracja Chochołowy Dwór, ma bardzo dobrze przystosowaną salę pod szkolenia, także warto się zastanowić, tym bardziej, jak się jedzie z innego miasta na kilka dni, bo jest możliwość noclegu, catering, no i przede wszystkim spory parking. Okolica idealna na spacer, w sam raz na rozprostowani kości po konferencji.

Re: Najlepsze miejsca na konferencje

15
Ja niedawno spędziłam kilka dni w Krakowie i z radością mogę polecić Ci świetny hotel na konferencję. Tym razem zdecydowaliśmy się na nocleg z wyższej półki, ponieważ świętowaliśmy piątą rocznicę ślubu, więc pobyt w Krakowie musiał być wyjątkowy. Wybraliśmy hotel Antique Apartments. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Pokoje były przepięknie umeblowane, jedzenie przepyszne. Hotel jest położony blisko rynku, więc mieliśmy wszędzie blisko. Pokoje rezerwowaliśmy pół roku wcześniej, wiec ceny mieliśmy niższe.

Re: Najlepsze miejsca na konferencje

16
W Krakowie powstaje taka oto kolumbryna - naprzeciwko Wawelu:
http://www.urbanity.pl/photos/18/36/31836.jpg będzie to średnio piękne i średnio potrzebne centrum kongresowe.
A tym czasem w samym Krakowie jest wiele miejsc gdzie można zorganizować konferencje, że nie wspomnę już o okolicy.
Ja byłam na konferencji organizowanej przez AGH w Hotelu Łysoń w Inwałdzie: http://www.parkhotellyson.pl/57-konferencje. Konferencja odbyła się w Zimowym Ogrodzie, sala była dobrze wyposażona, miejsca siedzące bardzo wygodne, a otoczenie i atmosfera bardzo przyjazna.

Re: Najlepsze miejsca na konferencje

18
Jeżeli konferencja w Krakowie, to najlepiej w Best Western Premier. Wysoki standard hotelu dodał pewnie naszemu eventowi prestiżu. Nasza firma była bardzo zadowolona, obsługa była kompetentna i pomogła w bezproblemowej organizacji. Deklarują gotowość przyjęcia w hotelu 600 osób, u nas obyło się bez takiej zawrotnej liczby, ale 200 osób to również spora inicjatywa.

Re: Najlepsze miejsca na konferencje

19
Jeżeli szukalibyście miejsca do zorganizowania konferencji nad morzem to ja polecam hotel Senator. Bardzo wysoki standard doda Waszej firmie prestiżu. Mają tam do wyboru kilka sal, w zależności od rangi wydarzenia i ilości partycypantów. Nasza firma zorganizowała juz tam dwie konferencje i za każdym razem organizacja była bez zarzutu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Najlepsze miejsca,miasta,plaże i inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości