Nieprzeczytane posty

Kanada: moneta okolicznościowa

1
Z okazji zbliżającego się ślubu księcia Williama i Catherine, kanadyjska mennica królewska (Royal Canadian Mint) przygotowała okazyjną monetę. Jest to 20-dolarówka z szafirowym kryształem. Moneta ta bita jest z czystego srebra (99,99 procent srebra), ozdobiona jest kryształem Swarovskiego, natomiast błękitny kamień ma przypominać zaręczynowy pierścionek przyszłej księżnej.
Wybito tylko 25 tysięcy dwudziestodolarówek. Wartość wynosi 105 dolarów i monetę tę będzie można również zamawiać przez internet.

Oprócz tego mennica przygotowała 25- centówki, ozdobione reprodukcją kolorowego zdjęcia Wiliama i Kate. Ćwierćdolarówka kosztuje około 26 dolarów i również będzie można zamówić te monetę przez internet.
Jak wiadomo jest królowa brytyjskie Elżbieta II jest formalną głową kanadyjskiego państwa. Sama królowa w czasie swoich wizyt w Kanadzie, zawsze ciepło wypowiadała się o Kanadzie.
Ślub księcia i Kate będzie również relacjonowany w kanadyjskiej telewizji.
Książę Wiliam i Catherine swoją pierwszą wizytę złożą właśnie w Kanadzie w dniu 1 lipca. Jest to święto narodowe Kanady, czyli Canada Day.
Mimo, że do przyjazdu księcia i Catherine jest jeszcze dużo czasu, w Ottawie wszystkie miejsca hotelowe są już zarezerwowane.
Potrzebujecie rozliczyć się z podatkiem w Holandii Belgii,Hiszpanii lub Anglii?
Zapraszam na moją stronę, chętnie pomogę:

http://www.kancelariabean.com
ODPOWIEDZ

Wróć do „Najlepsze miejsca,miasta,plaże i inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości